Zombieland Saga, odcinek 1 sezonu 2 - data premiery

06/04/2021 10:43

Stworzony przez Studio MAPPA we współpracy z Avex Pictures, Dugout i Cygames, "Zombieland Saga" to oryginalny animowany serial komediowy horror. Historia opowiada o grupie legendarnych młodych artystów z różnych okresów, którzy zostali wskrzeszeni jako zombie przez neurotycznego nekromantę Koutarou Tatsumiego, aby stać się częścią grupy idoli. Poprzez różne nieszczęścia i katastrofalne publiczne wyjścia dziewczyny uczą się odkładać na bok różnice i pracować jako zespół. Okazuje się, że jednym z powodów działań Tatsumiego jest chęć złagodzenia degradacji sceny idoli w Sadze, jego domowej prefekturze i dziewcząt.

Sezon 1 „Zombieland Saga” wyemitowany między 4 października 2018 a 20 grudnia 2018 roku. 27 lipca 2019 roku ogłoszono, że seria została odnowiona na sezon 2. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o nadchodzącej „Zombieland Saga” premiera drugiego sezonu.

Zombieland Saga, odcinek 1 sezonu 2 - data premiery

Odcinek 1 sezonu 2 Zombieland Saga (znany również jako „Zombieland Saga: Revenge”) zostanie wyemitowany 8 kwietnia 2021 w AT-X, Tokyo MX, SUN, TVQ, Saga TV i BS11. Munehisa Sakai był głównym redaktorem, a Shigeru Murakoshi kierował zespołem redakcyjnym. Yasuharu Takanashi współpracował z popową grupą Funta7, aby skomponować muzykę, podczas gdy Kasumi Fukagawa zaprojektował postacie i był dyrektorem animacji.

Pierwsze i ostatnie utwory, „Taiga yo Tomo ni Naite Kure” („O Saga, płacz ze mną”) i „Yume o Te ni, Modoreru Basho mo Nai Hibi o” („Spędzanie dni ze snem i nigdzie gdzie to go Home ”) wykonały głosy aktorek reprezentujących członkinie grupy idoli zombie Franchouchou (lub Fran Chou Chou).

Gdzie oglądać sezon 2 Zombieland Saga w Internecie?

Funimation wyemituje dubbingowane wersje odcinków sezonu 2 „Zombieland Saga” lub „Zombieland Saga: Revenge” do swoich subskrybentów. Odcinki będą transmitowane na antenie Crunchyroll z oryginalnym japońskim dźwiękiem i napisami w języku angielskim, hiszpańskim i portugalskim. Widzowie z Australii i Nowej Zelandii będą mogli oglądać odcinki na AnimeLab. Muse Asia będzie transmitować odcinki na swoim kanale YouTube do różnych krajów azjatyckich, w tym do Bangladeszu, Bhutanu, Brunei, Kambodży, Indii, Indonezji, Laosu, Malezji, Birmy, Nepalu, Filipin, Singapuru, Tajlandii i Wietnamu.

Zombieland Saga Sezon 2 Odcinek 1 Spoilery

W finale pierwszego sezonu Sakura pokonuje swoją niechęć i lęki z pomocą innych dziewczyn i wchodzi na scenę. Pomimo obfitych opadów śniegu zebrał się spory tłum, aby obejrzeć jego występ. Jednak podczas występu dziewcząt dach areny zapada się pod ciężarem śniegu i spada na scenę. Przez chwilę Sakura ponownie obwinia swój pech. Ale potem Tatsumi zaczyna klaskać i wkrótce dołącza do publiczności. Dziewczyny przejmują kontrolę nad sceną i przedstawienie się wznawia. Okazuje się, że jest to ogromny hit i jest wiele wezwań do nowego występu. Na scenie po napisach główny reporter Ookoba odkrywa podobieństwa między córkami Franchouchou a ludźmi, którymi byli przed śmiercią.

W pierwszym odcinku drugiego sezonu dziewczyny wciąż walczą o znalezienie miejsca w wysoce konkurencyjnym przemyśle muzycznym. Jednak mogą być niezwykle zdeterminowani, aby odnieść sukces. Ookoba mógłby kontynuować śledztwo i poznać prawdę o dziewczynach. Gdy jej pamięć została w pełni przywrócona, Sakura mogła się dowiedzieć, że Tatsumi to rzeczywiście Inui, jej były kolega z liceum.

Powiązane posty

Go up