Yashahime: Princess Half-Demon, sezon 2, odcinek 12 – data i godzina premiery

07/12/2021 07:13

Yashahime: Princess Half-Demon, sezon 2, odcinek 12 – data i godzina premiery

Animowany serial Yashahime od Sunrise: Half-Demon Princess jest oparty na mandze o tej samej nazwie. Po sukcesie serii Inuyasha, opartej na mandze Rumiko Takahashiego, oto kontynuacja. Opowiada historię Towy i Setsuny Higurashi, bliźniaczych córek Sesshomaru i Rin oraz nastoletniej córki Morohy, Inuyashy i Kagome Higurashi. Ta seria została wypuszczona w październiku 2020 r. i trwała do marca 2021 r. Yashahime: Princess Demi-Demon Sezon 2 powróci na drugi sezon w październiku 2021 r.

Yashahime: Half-Demon Princess, sezon 2, odcinek 12 – data premiery

Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 12 Data premiery to sobota 18 grudnia 2021 r. Możesz również obejrzeć Harmonogram dat wydania odcinka 2 sezonu Yashahime: Princess Half-Demon, dodaj naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać artykuł o aktualizacji jeśli data wydania została zmieniona.

Yashahime: Half-Demon Princess, sezon 2, odcinek 12, czas premiery

Odcinek 12 Yashahime: Demi-Demon Princess sezon 2 będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 01:00 czasu JST.

Yashahime: Księżniczka Half-Demon Sezon 2 Pierwsza randka w powietrzu

Premiera Yashahime: Princess Half-Demon 2. sezonu 2 października 2021 r.

Płci

Komedia, Fantasy, Isekai, Kawałek życia

Gdzie mogę obejrzeć Yashahime: Princess Half-Demon sezon 2?

Możesz oglądać Yashahime: Princess Half-Demon sezon 2 online na Crunchyroll; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że serial „Yashahime: Demi-Demon Princess Season 2” będzie miał w sumie 24 odcinki i będzie emitowany od 2 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o godzinie 01:00 JST.

Więcej informacji na temat Yashahime: Demi-Demon Princess 2

Po Inuyasha: The Final Act, Towa, czteroletnia córka Sesshomaru i Rin, zostaje samotna w epoce nowożytnej po tym, jak została oddzielona od swojej siostry bliźniaczki Setsuny. Towa zostaje ostatecznie adoptowany przez rodzinę jego przyrodniej ciotki Kagome Higurashi i wychowywany przez młodszego brata Soty i jego wspaniałą żonę Moe. Towa, „surogatka” Setsuny, nawiązuje więź ze swoją sześcioletnią przybraną siostrą, Mei.

Towa i Setsuna spotykają się ponownie dziesięć lat później, kiedy bliźniacy mają po czternaście lat, kiedy wspaniała podróż w czasie legendarnego Świętego Drzewa Wieków przenosi ich do dnia dzisiejszego. Podczas ich separacji Setsuna przekształciła się w twardą i wytrwałą łowczynię demonów, która walczy dla Kohaku i straciła całą pamięć o swojej przeszłości, gdy mityczny Butterfly of Dreams przejął zarówno jej wspomnienia, jak i sny. Bliźniacy pół-demonowie wyruszają, by odkupić honor swojej rodziny, a dołącza do nich Moroha, czternastoletnia dziewczyna zaciekle niezależna od Kagome i Inuyashy, która nie ma pojęcia, kim są jej rodzice.

Kiedy Święte Drzewo Wieków budzi się po dziesięcioleciach snu, ostrzega ich przed starym rywalem swojego dziadka, demonicznym psem ze strony ojca, który sam planuje zniekształcić czas, ponieważ Sesshomaru odmawia tego. Zmierz się z tym osobiście, a nie ze swoim zmarłym ojcem. Jeśli chodzi o byty czasowe, żadna nie jest tak potężna jak Święty Klejnot Czterech Dusz, który trzyma Rin, teraz nastolatkę, w zawieszeniu, gdy czeka na swojego męża Sesshomaru z powodu jej śmiertelnego związku ze starszą siostrą Zero. Kirinmaru i twórca Siedmiu Mitycznych Tęczowych Pereł.

Anime

W maju 2020 roku program został pierwotnie zapowiedziany. Serial był emitowany w Yomiuri TV i Nippon TV od 3 października 2020 r. do 20 marca 2021 r. Sunrise wyprodukował serial, Teruo Sato wyreżyserował go, a oryginalny pisarz Inuyashy, Rumiko Takahashi, zaprojektował głównych bohaterów. Katsuyuki Sumisawa, Rumiko Takahashi, Yoshihito Hishinuma i Kaoru Wada, którzy pracowali nad Inuyashą, powrócili jako scenarzyści, Rumiko Takahashi pełnił funkcję kierownika scenorysów, a Kaoru Wada skomponował muzykę. SixTONES wykonuje piosenkę otwierającą „New Era”, a Uru wykonuje utwór zamykający „Break”. NEWS wykonuje „Burn”, drugą piosenkę otwierającą, a Ryokushoku Shakai śpiewa „Kessh”, drugą piosenkę zamykającą.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up