Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 10 Data i godzina premiery

22/11/2021 21:33

Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 10 Data i godzina premiery

Animowany serial Yashahime z Sunrise: Half-Demon Princess jest oparty na mandze o tej samej nazwie. Po sukcesie serii Inuyasha, opartej na mandze Rumiko Takahashiego, oto kontynuacja. Opowiada historię Towy i Setsuny Higurashi, bliźniaczych córek Sesshomaru i Rin oraz nastoletniej córki Morohy, Inuyashy i Kagome Higurashi. Ta seria została wypuszczona w październiku 2020 roku i trwała do marca 2021 roku. Yashahime: Princess Demi-Demon Season 2 powróci na drugi sezon w październiku 2021 roku.

Yashahime: Half-Demon Princess, sezon 2, odcinek 10 – data premiery

Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 10 Data premiery to sobota 4 grudnia 2021 r. Możesz również zobaczyć datę premiery odcinka Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek. artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Yashahime: Half-Demon Princess, sezon 2, odcinek 10 – data premiery

Yashahime: Demi-Demon Princess sezon 2, odcinek 10 będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 01:00 czasu JST.

Yashahime: Księżniczka Half-Demon Sezon 2 Pierwsza randka w powietrzu

Premiera Yashahime: Princess Half-Demon 2. sezonu 2 października 2021 r.

Płci

Komedia, Fantasy, Isekai, Kawałek życia

Gdzie mogę obejrzeć Yashahime: Princess Half-Demon sezon 2?

Możesz oglądać Yashahime: Princess Half-Demon sezon 2 online na Crunchyroll; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie mieć odcinków?

Ogłoszono, że serial „Yashahime: Demi-Demon Princess Season 2” będzie miał w sumie 24 odcinki i będzie emitowany od 2 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o godzinie 01:00 JST.

Więcej informacji o Yashahime: Demi-Demon Princess 2

Po Inuyasha: The Final Act, Towa, czteroletnia córka Sesshomaru i Rin, zostaje samotna w epoce nowożytnej po tym, jak została oddzielona od swojej siostry bliźniaczki Setsuny. Towa zostaje adoptowana przez rodzinę jego przyrodniej ciotki Kagome Higurashi i wychowana przez młodszego brata Soty i jego wspaniałą żonę Moe. Towa, „surogatka” Setsuny, nawiązuje więź ze swoją sześcioletnią przybraną siostrą, Mei.

Towa i Setsuna spotykają się ponownie dziesięć lat później, kiedy bliźniacy mają po czternaście lat, kiedy wspaniała podróż w czasie legendarnego Świętego Drzewa Wieków przenosi ich do dnia dzisiejszego. Podczas ich separacji Setsuna przekształciła się w twardą i wytrwałą łowczynię demonów, która walczy dla Kohaku i straciła całą pamięć o swojej przeszłości, gdy mityczny Butterfly of Dreams przejął zarówno jej wspomnienia, jak i sny. Bliźniaki półdemoniczne wyruszają, by odkupić honor swojej rodziny, a dołącza do nich Moroha, czternastoletnia dziewczyna zaciekle niezależna od Kagome i Inuyashy, która nie ma pojęcia, kim są jej rodzice.

Kiedy Święte Drzewo Wieków budzi się po dziesięcioleciach snu, ostrzega ich przed starym rywalem swojego dziadka ze strony demona-psa, który sam planuje wypaczyć czas, ponieważ Sesshomaru odmawia tego. Zmierz się z tym osobiście, a nie ze swoim zmarłym ojcem. Jeśli chodzi o byty czasowe, żadna nie jest tak potężna jak Święty Klejnot Czterech Dusz, który utrzymuje Rin, teraz nastolatkę, w zawieszonej animacji, gdy czeka na swojego męża Sesshomaru z powodu jej śmiertelnego związku z Zero, starszą siostrą Kirinmaru i twórca Siedmiu Mitycznych Tęczowych Pereł.

Anime

W maju 2020 r. program został pierwotnie zapowiedziany. Serial był emitowany w Yomiuri TV i Nippon TV od 3 października 2020 r. do 20 marca 2021 r. Sunrise wyprodukował serial, Teruo Sato wyreżyserował go, a oryginalny pisarz Inuyashy, Rumiko Takahashi, zaprojektował głównych bohaterów. Katsuyuki Sumisawa, Rumiko Takahashi, Yoshihito Hishinuma i Kaoru Wada, którzy pracowali nad Inuyashą, powrócili jako scenarzyści, Rumiko Takahashi pełnił funkcję kierownika scenorysów, a Kaoru Wada skomponował muzykę. SixTONES wykonuje piosenkę otwierającą „New Era”, a Uru wykonuje utwór zamykający „Break”. NEWS wykonuje „Burn”, drugą piosenkę otwierającą, a Ryokushoku Shakai śpiewa „Kessh”, drugą piosenkę zamykającą.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up