Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 4 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

21/10/2021 07:11

W Yashahime: Princess Half-Demon, sezon 2, odcinek 4, Towa, Moroha i Setsuna przybywają do lasu, rozpoczynając nową erę dla księżniczki Half-Demon. W odpowiedzi na uporczywe pytania Towy Moroha wyznaje cel swojej wizyty w lesie. Drugi akt Księżniczki Half-Demon Yashahime podąża za trio w ich walce z demonami. Miecz Towy zaginął w dziczy, więc dziewczyny szukają go i odzyskują w Yashahime: Księżniczka Pół-Demon - Akt Drugi.Jednak są zaniepokojone informacjami dostarczonymi przez Morohę, ponieważ wydają się być niedokładne.

Moroha zapewnia ich o dokładności jej informacji io tym, że nauczyła się ich od pana Jyubei. Setsuna wie, że zostali zwiedzieni i zgubieni. Setsuna miała po drodze doświadczenie, a wymarzony motyl leci do umysłu świata snów po drugiej stronie. Matka Towy i Setsuny, Rin, wciąż przebywa w Świecie Snów, ale zapadła w głęboki sen. W międzyczasie przybył Sesshomaru i odkrył, że Setsuna i pozostali zmierzają do Bokusen, aby znaleźć pozostałą dwójkę. Informowanie Lorda Sesshomaru i pytanie Setsuny, czy jest gotowy, by zdominować Yukari no Tachikiri, to obowiązki Jakena.

Podejmują decyzję o odejściu, a Jaken dowiaduje się, że Rin miała 18 lat w czasie incydentu. W międzyczasie Rin opiekowała się dziećmi, podczas gdy Sesshoumaru walczył, aby ziemia się nie rozpadła. Z tego powodu Rin myślała, że ​​jest bezpieczna. Zero przybył, udając Otsuyę i włamując się do domu. Księżniczka Półdemon wyznała, że ​​gardzi nimi, ponieważ są źródłem nieszczęścia; Zero podniósł również możliwość zabicia dziewczynek w przyszłości, jeśli będą sprawiały kłopoty jego bratu Kirinmaru. Shesshmaru pojawił się ponownie po użyciu Klątwy Srebrnej Łuski, aby przebić jego szyję. Możesz przeczytać więcej o Yashahime: Księżniczka Half-Demon Sezon 2 Odcinek 4 Data premiery, Spoilery, Gdzie oglądać online i nie tylko.

Yashahime: Księżniczka Half-Demon Sezon 2 Odcinek 3 Podsumowanie

Rin miała stać się ohydna i zgnić na śmierć od Klątwy Srebrnej Łuski. Zero znajdowało się na liście celów Sesshomaru. Jedynym powodem, dla którego nie pociąga za spust, jest to, że wie, że Zero jest w stanie w każdej chwili zamordować Rin. Od tego czasu Rin i Zero otrzymali rozkaz umrzeć razem, jeśli któryś z nich umrze. Gdy tylko Rin pokryła się łuskami, Zero straciło zainteresowanie Sesshomaru. Chociaż dowiedział się, że Zero poluje na półdemoniczne bliźniaki, aby uwolnić Rin, Sesshomaru jest sceptyczny. Zero obiecał zdjąć klątwę, jeśli uda mu się schwytać dziewczyny. Jakenowi zależy na dobrym samopoczuciu Rin i pragnie się z nią tym podzielić, ale Rin nie chce się otworzyć.

Rin postanawia użyć miecza Sesshomaru, aby zakończyć swoje życie, ale Sesshomaru szybko odzyskuje kontrolę i używa go do przecięcia szyi Rin.Kategorycznie odmawia śmierci, ponieważ ona i Zero uważają ludzi za fascynujących. Jednak w końcu się poddaje i odchodzi, dając im przerwę na przemyślenie swoich opcji. Podczas głębokiego snu Sesshomaru usłyszał również o ponownym pojawieniu się Kirinmaru. Kiedy jego brat wróci do życia, Zero spróbuje się zemścić. Kiedy klątwa Srebrnej Łuski przejmuje kontrolę, Sesshomaru chwyta ją i powstrzymuje przed upadkiem na ziemię. Jaken knuje intrygę, a Rin zostaje zapieczętowana w Drzewie Przodków z pomocą tej dwójki.

Ale Inuyasha i Kagome, jego kolejni przeciwnicy, nie są daleko. Nie ma wątpliwości, że Inuyasha i Kogame nie będą tracić czasu na pogoń za Kirinmaru i pokonanie Zero. On również zagraża życiu Rin.Sheshomaru, który zapieczętował Rin, dołącza do Kirinmaru, próbując uratować Rin.Kagome i Inuyasha zostają zapieczętowani w Srebrnej Perle przez Sesshomaru. Jaken i Sesshomaru wyruszają na poszukiwanie trio. Setsuna staje twarzą w twarz z demonem, którego Riku odciął i który wyrwał jej Zieloną Perłę. Setsuna wygrywa.

Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 4 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 4, proszę dodać naszą stronę do zakładek, aby móc wrócić później i przeczytać ten artykuł po jego aktualizacji.

Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 4 – data premiery

Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 4 Data premiery to sobota 23 października 2021 r. Możesz także obejrzeć Harmonogram daty premiery Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 Odcinek 4, dodaj naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie. Odcinek 4 Yashahime: Princess Half-Demon 2 będzie emitowany w każdą sobotę o godzinie 01:00 czasu JST.

Gdzie mogę obejrzeć Yashahime: Princess Half-Demon sezon 2?

Możesz oglądać Yashahime: Princess Half-Demon Sezon 2 online w Adultswim; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Zalecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up