Wynajmij dziewczynę sezon 2

3 lata ago

Rent A Girlfriend ”nie jest zwykłą komedią romantyczną w szkole średniej, w której dwie gwiazdy wznoszą się w stronę odległego horyzontu. W sumie sprawia, że ​​patrzysz z góry na głównego bohatera serialu i nadal pomaga ci przypomnieć sobie, jaki jest zły. Oczywiście jego interpretacja tego rodzaju uczuć jest niezwykła. Teraz fani nie mogą się doczekać drugiego sezonu Rent A Girlfriend.

Jednak po prostu podejmując wyzwanie podkreślenia i zniszczenia postaci pozbawionych słów sentymentalizmu, „Rent A Girlfriend” zgromadził piękne i solidne grono fanów. W przypadku, gdy nie zostałeś zabity przez celowo irytującego głównego bohatera serialu i znalazłeś sposób, aby pozostać blisko do końca pierwszego sezonu. Powinieneś pomyśleć o dacie premiery sezonu 2 Rent A Girlfriend. W rzeczywistości możemy mieć dla Ciebie dobrą wiadomość w następnym segmencie.

Jaka jest fabuła sezonu 2 Rent A Girlfriend?

W tej chwili nie ujawniono podsumowania fabuły w sezonie 2 Rent A Girlfriend. Niezależnie od tego, pierwszy sezon nie odbiegał od swoich mangowych korzeni, w dość intensywny sposób podążając za pierwszymi sześcioma tomami. Ponadto, ponieważ manga jest obecnie wydana w prawie 190 sekcjach i 19 tomach, bez słowa, czy zostanie jeszcze zamknięta, w rzeczywistości jest mnóstwo rzeczy, z których nowy sezon może czerpać inspirację.

Ostatni odcinek pierwszego sezonu zakończył się wieloma ciekawymi okazjami. Mami pochwaliła Chizuru, a następnie skonfrontowała się z nią o Kazuyi, odkrywając, że zna prawdziwą istotę jej związku z Kazuyą. Tak czy inaczej, Chizuru zaprzeczyła, twierdząc, że Kazuya był w rzeczywistości jej kochankiem.

Następnie pyta, czy uważa Kazuyę za prawdziwą miłość swojego życia, co nie wywołuje zauważalnej reakcji. Potem Kazuya spotyka Chizuru i jakoś przyznaje, że potrzebuje jej jako dziewczyny. Jednak wycofuje się, mówiąc, że sugerował dziewczynę do wynajęcia.

W sezonie 2 Rent A Girlfriend prawdopodobnie przyjrzymy się bliżej tym ulepszeniom między Kazuyą, Chizuru i Mami. A biorąc pod uwagę, że główny sezon nadal badał prawdziwe uczucia tych postaci. Nadchodzący sezon prawdopodobnie zaoferuje więcej okazji, by twoje szczere uczucia wyszły na jaw.

Kto jest częścią obsady drugiego sezonu Rent-a-Girlfriend?

Nie ma oficjalnego oświadczenia dotyczącego obsady sezonu 2 Rent A Girlfriend. Jednak duża część obsady sezonu 1 nie ma gwarancji, że powróci. Ostatecznie, aby wymusić oświadczenie o autorytecie serialu w następnym sezonie, udostępniono niezwykłe krótkie wideo, które uwydatniło znaczną część głównej obsady wokalnej anime. W obsadzie, według Anime News Network, znaleźli się Sora Amamiya jako Chizuru Mizuhara, Aoi Yūki jako Mami Nanami, Nao Tōyama jako Ruka Sarashina, Rie Takahashi jako Sumi Sakurasawa, Shun Horie jako Kazuya Kinoshita i Yukari Nozawa jako Nazuya Kinoshita, wnuczka Kanoshity ... .

Nie wydano również żadnego oświadczenia dotyczącego zmiany grupy kreatywnej w sezonie Rent A Girlfriend 2. Jest więc prawie pewne, że TMS Entertainment i tak będzie studiem stojącym za „Rent-a-Girlfriend”, prawdopodobnie z Kazuomi Kogą jako szefem anime, Mitsutaką Hirotą jako reżyserem treści, Kanną Hirayamą jako twórcą filmów. Postacie z anime oraz HYADAIN jako główny autor ścieżki dźwiękowej.

Jaka jest data zakończenia sezonu Rent-a-Girlfriend 2?

Nie trzeba było długo czekać na ogłoszenie drugiego sezonu Rent A Girlfriend. Crunchyroll, który emituje serial, poinformował, że potwierdzono późniejszy sezon, bo premiera kończy się w 2020 roku. Jednak na ten moment nie ustalono daty dostawy. Na szczęście to okno zostało ostatnio ograniczone, ponieważ Anime News Network ujawniło, że sezon 2 Rent A Girlfriend zostanie dostarczony w 2022 roku.

Anime „Rent-A-Girlfriend” to niezachwiana transformacja pierwszej serii mangi. W całej 12-odcinkowej serii główny sezon obejmuje prawie 6 tomów i pięć sekcji oryginalnego materiału. Ponieważ manga ma do tej pory prawie 17 tomów, jest wystarczająco dużo materiału na dwa kolejne okresy "Rent-A-Girlfriend".

Fani mogli postawić na dostawę w 2021 roku, zwłaszcza że nadchodzi prawie rok po pierwszym sezonie. Tak czy inaczej, pandemia Covid-19 mogła opóźnić serię – jak ujawnił Nikkei Asia, japońskie studia animacji zostały znacznie zakłócone przez pandemię, więc dostawa w 2022 r. jest w porządku.

Idąc dalej, mogliśmy zobaczyć sezon 2 Rent A Girlfriend odzwierciedlający nadejście w połowie roku poprzedniego sezonu. Premiera 1 sezonu „Rent-a-Girlfriend” odbyła się w Japonii w lipcu, a pod koniec sierpnia w Stanach Zjednoczonych. W związku z tym sezon 2 może podążać porównywalną ścieżką w 2022 roku.

Powiązane posty

Go up