Wyjaśnienie zakończenia Arc Demon Slayer Entertainment District i czego można się spodziewać po trzecim sezonie Demon Slayer?

13/02/2022 18:52

Dzielnica Demon Slayer Entertainment kończy się ostatnim epizodem, Odcinkiem 11. W tym ostatnim odcinku byliśmy świadkami bitwy w dzielnicy rozrywkowej, w której Tanjiro, Nezuko, Inosuke, Zenitsu i Sound Hashira, Tengen Uzui w końcu zdołali pokonać. Demoniczny Księżyc Sześć, Daki i Gyutaro.

W ostatnim odcinku Tengen Uzui stracił już jedną rękę podczas walki z Gyutaro. Inosuke również został ranny po tym, jak został dźgnięty w klatkę piersiową przez Gyutaro swoim Trującym sierpem. W ostatnim odcinku wydawało się, że walka jeszcze się nie skończyła, ponieważ Gyutaro eksplodował po pokonaniu przez Tanjiro i Tengen.

Wyglądało na to, że zarówno Sound Hashira, jak i Tanjiro zostali złapani w wybuch? Ale na szczęście w końcu okazuje się, że wszyscy nadal żyją.

Na zakończenie zobaczyliśmy też historię Gyutaro i Dakiego. Więc jeśli przegapiłeś zakończenie Dzielnicy Demon Slayer Entertainment, nie martw się. W tym artykule wyjaśnimy wszystko, co wydarzyło się w ostatnim odcinku, a także postaramy się dać naszym czytelnikom wyobrażenie o tym, czego mogą się spodziewać po 3. sezonie Demon Slayer.

Demon Slayer: The Snake Piller Obanai Iguro Entertainment District Wyjaśnienie zakończenia łuku
Demon Slayer: Snake Piller Zakończenie łuku dzielnicy rozrywkowej Obanaia Iguro wyjaśnione w zakończeniu łuku dzielnicy rozrywkowej (via Netflix)

Wyjaśnienie zakończenia Arc Demon Slayer Entertainment District: Jaka jest historia stojąca za Gyutaro i Dakim?

Pod koniec odcinka Dzielnicy Rozrywkowej Zabójcy Demonów zobaczyliśmy pełną historię Gyutaro i jego siostry Daki.

W następnym odcinku Gyutaro urodził się matce prostytutki. Jego oryginalne imię brzmiało Kirimise; Ze względu na swój wygląd fizyczny i brzydką twarz, Gyutaro był zastraszany przez ludzi, mimo że jego matka próbowała go zabić od dnia jego narodzin.

Dopiero po narodzinach Dakiego (Ume) z jego siostry Gyutaro odnalazł swój cel i zaczął ją chronić. Ume (Daki) był dokładnym przeciwieństwem Gyutaro; urodziła się piękna. Gyutaro po raz pierwszy zobaczył cel w swoim życiu po narodzinach swojej pięknej siostry, a ponieważ był dobry w walce, szkolił się, by być silnym, aby mogła chronić swoją siostrę.

Pewnego złego dnia, kiedy wracał z pracy przy praniu brudnych pieniędzy, zauważył, że jego siostra Ume (Daki) została spalona żywcem i była na wpół martwa. Powodem było to, że jej siostra Daki dźgnęła samuraja widłami w oko i z tego powodu została spalona żywcem.

<em>Demon Slayer Entertainment District 11 Objaśnienie zakończenia odcinka Arc: Gyutaro i Daki we wczesnych latach</em> ” width=”1024″ height=”458″ >

Na szczęście Daki wciąż oddychał, zanim Kirimise dotarła do jej domu. Kirimise był zdruzgotany, widząc swoją siostrę w takim stanie, i chciał tylko, aby jego siostra została uratowana. Ale samuraj, który próbował zabić jej siostrę, również zaatakował Kirimise, ale tym razem Kirimise była wściekła i podenerwowana. Od najmłodszych lat spotykał się z licznymi uciskami i tym razem chciał to wszystko zakończyć.

Więc wstał, wskoczył na samuraja i zabił go sierpem. Więc Kirimise (Gyutaro) zabrał swoją siostrę Ume (Daki). Zaczął błagać o pomoc w swoich ramionach, ponieważ jego siostra była już na wpół poparzona. Jeśli teraz nie otrzyma żadnego leczenia, umrze.

Ale wtedy nikt im nie pomógł. spotkali najwyższy księżyc demonów 2 Doma, Doma zobaczyła stan ich obu Kirimise (Gyutaro) zabrała swoją siostrę Ume (Daki) i zdecydowała, że ​​odda im swoją demoniczną krew, aby oboje mogli zostać uratowani, a następnie dołączyć klub Dwunastu Kizuki (Dwanaście wyższych księżyców demonów).

Kirimise (Gyutaro) nie miał wyboru, a poza tym miał dość nienawiści ze strony ludzi. Teraz chciał zemsty na wszystkich ludziach, więc postanowił wziąć krew Domy. W rezultacie jej siostra Ume i Kirimise stały się Demonami. Ostatecznie Muzan dał im również swoją demoniczną krew i nazwał ich Gyutaro i Daki.

Ostatni odcinek był z pewnością emocjonalny, ponieważ widzieliśmy, jak trudne było życie dla Dakiego i Gyutaro.

Widzieliśmy także walkę Gyutaro i Dakiego na początku odcinka, ponieważ obaj przegrali z Sound Hashira Tengen, Tanjiro, Zenitsu, Inosuke i Nezuko. Daki powiedział Gyutaro kilka nieprzyjemnych rzeczy i powiedział, że taki brzydki facet nigdy nie może być jego bratem i że nigdy nie mogą być spokrewnieni.

Ale po retrospekcji widzimy ich oboje ponownie spotykających się w zaświatach, gdzie Daki przeprosił za swoje zachowanie, płakał i prosił brata o wybaczenie, powiedział też, że bez względu na to, gdzie się teraz odrodzi, zawsze będzie chciał Gyutaro jako swojego brat. i wreszcie, po emocjonalnym spotkaniu, zarówno Gyutaro, jak i Daki idą po płonącym płomieniu, który oznacza koniec ich życia, być może zobaczą kolejne życie odrodzone jako brat i siostra.

Demon Slayer: The Upper Demon Moon 2 Wyjaśnienie zakończenia łuku dzielnicy oswajania rozrywki
Demon Slayer: The Upper Demon Moon 2 Wyjaśnienie zakończenia łuku w dzielnicy Taming Entertainment District (przez Netflix)

Czy Inouske i Tengen Uzui żyją? i Jaka jest nowa Moc Nezuko?

Tak, zarówno Inosuke, jak i mieć uzui żyje Kiedy Tanjiro i Nezuko znaleźli Inosuke, jego serce biło powoli, gdy Gyutaro dźgnął go od tyłu podczas walki.

Ale po tym, jak Nezuko znalazł Inosuke, użył swojej nowej techniki Blood Demon, Pyrokineza, która pozwala mu generować różowe płomienie, które są zabójcze dla demonów, ale jednocześnie przydatne dla ludzi. Najpierw użył tej techniki do leczenia Inosuke, a następnie Tengen Uzui. Tengen był zaskoczony, widząc, jak jego ciało i język, którymi wcześniej nie mógł się poruszać, teraz funkcjonują prawidłowo.

Później Snake Pillar Demon Slayer Obanai Iguro również pojawił się w Dzielnicy Rozrywki. Mimo to widział zniszczenia i był zszokowany, gdy usłyszał od Tengen, że Tandżirou, nezukoInosuke i Zenitsu udało się przeżyć nawet po tak śmiertelnej walce.

Wiadomość wkrótce dotarła do Kagayi Ubuyashiki i był również podekscytowany, gdy dowiedział się, że Tengen, Tanjiro, Nezuko, Zenitsu i Inosuke zdołali pokonać Górnego Demona Sześć.

Nezuko ratuje Tengen Uzui dzięki swojej nowej sztuce Krwawego Demona
Nezuko ratuje Tengen Uzui dzięki swojej nowej grafice Blood Demon (przez Netflix)

Czy widzieliśmy Upper Demon Moon 3 Akaza w końcowych scenach?

Tak, pod koniec wątku Dzielnicy Rozrywkowej Zabójcy Demonów widzieliśmy, jak Akaza została wezwana do Zamku Nieskończoności, gdzie Lord Muzan przywołuje demony tylko w nagłych wypadkach, sądząc po tym, że jako Tanjiro, Tengen, Nezuko, Zenitsu, Inosuke zdołał pokonać potężnego demona księżyca 6, być może wieści dotarły do ​​uszu Muzana i dlatego wezwał Akazę.

Akaza The Upper Demon Moon 3 wezwany do Zamku Nieskończoności przez Muzan
Akaza The Upper Demon Moon 3 wezwany do Infinity Castle przez Muzana w odcinku 11 Demon Slayer Entertainment District (via Netflix)

Czego można się spodziewać po sezonie 3 Demon Slayer? Czy będzie się opierać na łuku?

Jeśli to nastąpi w mandze, sezon 3 Demon Slayer będzie oparty na Wioska miecza Smitha gdzie przybędzie Tanjiro, Nezuko Miecz Miasto Smitha. Spotkają się z Genyą Shinazugawą (bratem Wind Hashira Sanemi Shinazugawa), Mitsuri Kanroji (Love Hashira), Muichiro Tokito (Mist Hashira). Prawdopodobnie będą walczyć z jednym z najpotężniejszych Twelve Kizuki, Czwórką Najwyższej Rangi, Hantengu.

Kim są 10 najpotężniejszych pogromców demonów w Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Anime?

Wraz z wprowadzeniem Akazy w Infinity Castle zobaczymy również, co ma na myśli Muzan Kibutsuji. Poczekajmy na teaser na przyszły sezon. Dopiero wtedy mogliśmy być pewni kolejnego sezonu. Do tego czasu bądź na bieżąco z MediaScrolls.

(Zaktualizujemy tę część naszego artykułu, gdy będziemy mieli odpowiednią aktualizację w Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Season 3)

Nezuko i Tanjirou
Nezuko i Tanjiro w odcinku 11 Demon Slayer Entertainment District (przez netflix)

Demon Slayer Sezon 3: Czy zostanie odnowiony czy anulowany?

Sezon 3 Demon Slayer zostanie niewątpliwie odnowiony na sezon 3. Chociaż nie mamy oficjalnego komentarza na temat odnowienia, wierzymy, że za kilka dni; Otrzymamy aktualizację z oficjalnej strony Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba.

Do tego czasu graj w Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc, który jest dostępny wyłącznie w Funimation, Crunchyroll, Hulu, Bilibili, AnimeLab, Ufotable, Netflix itp.

I miej oko na MediaScrolls, ponieważ będziemy Cię informować o najnowszych aktualizacjach Demon Slayer Season 3.

(Zaktualizujemy tę część naszego artykułu, gdy będziemy mieli odpowiednią aktualizację w Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Season 3)

Powiązane posty

Go up