Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Odcinek 12

3 lata ago

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Odcinek 12

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Odcinek 12 ujawnia gniew tajemniczych demonów dowodzonych przez Mistrza Muzana. Korpus Zabójców Demonów wkroczył do Dzielnicy Rozrywki, aby wyeliminować Sześć Wielkich Demonów znanych z terroryzowania ludzi nocą. Oiran spotkał Zenitsu i po rozgrzaniu go, wie, że jest częścią Korpusu Zabójców Demonów. Tajemnica dzielnicy rozrywkowej wciąż pozostaje nierozwiązana. W ostatnim odcinku Pogromcy demonów: Kimetsu no Yaiba Entertainment District pokojówki przedstawiają się dozorcy i opowiadają mu o zaginionej dziewczynie.

Woźny mówi pani, żeby nie szukała tej dziewczyny, bo mogła gdzieś uciec. Wie, że ma dość oglądania dziewczynek maltretowanych przez Oirana i postanawia ich nie szukać, kiedy uciekną. Powiedział kobiecie, żeby nigdy nie rozmawiała o Zenko, a inni również musieli zachować to w tajemnicy, ponieważ wkurzali Warabishime Oiran. Zenko i Omitsu są zmęczeni zachowaniem Oirana. Tanjiro dowiaduje się, że w okolicy czają się demony, ale cieszy się, że wkrótce przybędą Tengen Uzui i Zenitsu. Pojawia się Tengen i ujawnia, że ​​Zenitsu nie przyjdzie.

Inosuke zauważa, że ​​facet, który niedawno przybył, nie wydał nawet lekkiego dźwięku ani nie zaciągnął wiatru. Tanjiro zastanawia się, dlaczego Zenitsu nie przychodzi, a Tengen przeprasza, mówiąc, że może sprawia im trudność. Tengen mówił o swoich żonach, które chciał ocalić, przez co wybrał złą drogę. Mówi im, że Zenitsu zaginął na jeden dzień i że oboje mogą odejść, ponieważ jest ważniejszy niż myślał. Tengen uważa, że ​​Korpus Zabójców Demonów nie może poradzić sobie z tajemnicami Dzielnicy Rozrywki, ponieważ ich ranga jest niska.

Poprzednio w Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba: Entertainment District Odcinek 11

Tengen wierzy, że Korpus Demonów nie może pokonać demonów wysokiej rangi, a jeśli jeden z nich zniknie, oznacza to, że nie żyją. Tanjiro zdaje sobie sprawę, że Zenitsu zaginął i że zmierzyli się już z demonem wysokiego szczebla, który zabił Flame Hashirę w przeszłości. Tengen postanowił sam wyruszyć na misję i obaj musieli opuścić Dzielnicę Rozrywki. Tanjiro chciał przekonać Tengena, który wyszedł, zanim powiedział słowo. Zdaje sobie sprawę, że Tengen stracił do nich zaufanie, odkąd dostali niższe stopnie. Inosuke przypomina Tanjiro, że jego ranga to Kanoe, który jest na siódmym miejscu.

Tanjiro uświadamia sobie, że nie mają czasu i w nocy pójdzie do domu Ogimoto. Inosuke będzie na niego czekał i mogą zbadać sprawę, kiedy się pojawi. Ale to go nie interesuje, ponieważ nie zawaha się zaatakować, jeśli wyczuje obecność Demona. Tanjiro przekonuje Inosuke i myśli, że może istnieć przejście do domu Ogimoto. Myśli, że demon przebiera się za człowieka i używa przejść. Tanjiro wierzy, że kobiety z Zenitsu i Tengen wciąż żyją i że uratują wszystkich.

Inosuke zgadza się, a później Tanjiro spotyka prawdziwego Oirana i wyjaśnia, dlaczego musi ubierać się jak dama. Po opuszczeniu Wyższej Szóstki, Daki wchodzi do pokoju i mówi prawdziwemu Oiranowi, że musi ją pożreć od ostatniej nocy. Tanjiro czuje zapach demona i zastanawia się, czy wszedł do pokoju Oirana Koinatsu. Inosuke zdaje sobie sprawę, że Tanjiro potrzebuje więcej czasu na przybycie i zabicie demonów. Tengen konfrontuje się z woźnym i zadaje mu pytania dotyczące Zenki i Hinatsuru. Tanjiro widzi Upper Six, Daki torturującego Oirana Koinatsu i nagle odlatuje.

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Odcinek 12 – data premiery

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc Episode 12 ukaże się 2 stycznia 2021 roku. Tanjiro zdaje sobie sprawę, że Daki jest zbyt szybki i potężny, by wysłać go w powietrze bez obrony. Ten pojedynczy cios sprawił, że jego ciało było zdrętwiałe i bezbronne. Tanjiro kontra Upper Six Daki zaczyna się, gdy wychodzi z dziury, przez którą przechodzi Tanjiro po uderzeniu w ścianę. Obejrzyjmy Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc Episode 12: Oficjalne szczegóły.

Oglądaj Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc odcinek 12 online – szczegóły transmisji

W niedziele o 23:15 JST można oglądać odcinek 12. Pogromcy demonów: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc online na Crunchyroll & Funimation. Możesz oglądać Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc Episode 12 online na Netflix i Bilibili Tv w innych krajach. Tanjiro używa czwartej formy oddychania wodą: uderzając w burzliwą falę o górną szóstkę, Dakiego.

Ale oboje wymieniają potężne ciosy i lądują na ziemi. Daki uważa, że ​​Tanjiro jest jak szczur na krawędzi śmierci, a Tanjiro zastanawia się, czy sam może pokonać Górną Szóstkę. Postanawia, że ​​może to zrobić i przygotowuje się do ataku na Dakiego. Do zobaczenia, gdy rozpocznie się 12 odcinek serii Pogromca demonów: Kimetsu no Yaiba Entertainment District.

Powiązane posty

Go up