Demon Slayer Entertainment District 11 – data premiery odcinka 11, spoilery i wyjaśnienie zakończenia odcinka 10

2 lata ago

Odcinek 10 Arc Demon Slayer Entertainment District 10 był jak dotąd najlepszym odcinkiem. W tym odcinku widzieliśmy Inosuke, Zenitsu i Sound Hashirę, Tengen Uzui w końcu zdołał pokonać Upper Demon Moon Six, Dakiego i Gyutaro.

Uzui stracił już jedną rękę podczas walki z Gyutaro w ostatni odcinek. Inosuke również został ranny po tym, jak został dźgnięty w klatkę piersiową przez Gyutaro zatrutym sierpem.

Ale w tym odcinku widzimy niesamowitą ostateczną walkę między mieć uzui i Gyutaro. Materiał filmowy z ostatniej bitwy był spektakularny, a ostatnie wysiłki Tengen Uzui, Tanjiro, Zenitsu i Inosuke zdołały pokonać Gyutaro i Dakiego w tym odcinku.

Ale w końcu wydawało się, że walka jeszcze się nie skończyła, ponieważ Gyutaro eksplodował swoim ciałem po pokonaniu przez Tanjiro i Tengen. Wyglądało na to, że zarówno Sound Hashira, jak i Tanjiro również zostali złapani w wybuch? Więc co się z nimi stanie? Czy Tanjiro i Sound Hashira Tengen już nie żyją? A czego możemy się spodziewać w ostatnim, 11 odcinku Demon Slayera? Cóż, czytaj dalej, aby poznać szczegóły.

Pogromca demonów, odcinek 10-Tanjiro po uderzeniu głową w Gyotaru (Via Netflix)
Pogromca demonów, odcinek 10-Tanjiro po uderzeniu głową w Gyotaru (Via Netflix)

Demon Slayer Entertainment District 11. odcinek Arc — data premiery i gdzie oglądać online?

11 odcinek Arc Demon Slayer Entertainment District, zatytułowany „No Matter How Many Lives”, zostanie wydany w niedzielę 13 lutego 2022 roku.

Wszystkie odcinki Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba można oglądać na różnych platformach streamingowych, takich jak Funimation, Crunchyroll, Hulu, Bilibili, AnimeLab, Ufotable itp.

Czego można się spodziewać po 11. odcinku finałowym Demon Slayer Entertainment District?

W odcinku 11 odcinka Arc Demon Slayer Entertainment District lub pod koniec pierwszego sezonu zobaczymy historię Gyutaro i jego siostry Daki.

Gyutaro urodził się jako matka prostytutki. Jego pierwotne imię brzmiało Kirimise; Ze względu na swój wygląd fizyczny i brzydką twarz, Gyutaro był zastraszany przez ludzi, mimo że jego matka próbowała go zabić od dnia jego narodzin.

Dopiero po narodzinach Dakiego (Ume) z jego siostry Gyutaro odnalazł swój cel i zaczął ją chronić. Powodem jest to, że Ume (Daki) był dokładnym przeciwieństwem Gyutaro; urodziła się piękna.

Gyutaro szkolił się, by być silnym, aby mogła chronić swoją siostrę. Pewnego złego dnia, kiedy wracał z pracy przy praniu brudnych pieniędzy, zauważył, że jego siostra Daki nie żyje.

Znacznie później Muzan oddał swoją demoniczną krew i uratował Dakiego, a jednocześnie przekształcił Gyutaro w demona, aby mogli zemścić się na ludziach.

Ostatni odcinek z pewnością będzie emocjonalny, gdy zobaczymy, jak trudne było życie Dakiego i Gyutaro.

Tengen Uzui i Tanjiro odcinają głowę Gyotaru.
Tengen Uzui i Tanjiro zdołali ściąć Gyotaru w odcinku 10. Slayer Entertainment District i co się stanie w odcinku 11. Slayer Entertainment District (przez Netflix)

Demon Slayer Entertainment District Odcinek 10 Objaśnienie zakończenia: Czy Tanjiro, Tengen Uzui, Zenitsu i Inosuke zdołali pokonać Upper Demon Moon 6 Gyutaro i Dakiego?

Odcinek 10 odcinka Arc Demon Slayer Entertainment District był wyjątkowy pod każdym względem. Na początku odcinka widzimy, jak Gyutaro bije i torturuje Tanjiro, najpierw łamiąc sobie palce. Gyutaro planował zmienić obu Tanjiro w demona, aby mogli zostać przyjaciółmi i zabijać innych ludzi.

Tanjiro nie zgadzał się z Gyutaro, dźgając go Kunaiem i próbując zaatakować jego głowę machnięciem miecza. To rozgniewało Gyutaro jeszcze bardziej, a teraz zaczyna atakować Tanjiro za pomocą swoich krwawych ciosów.

Tanjiro był zmęczony po wszystkich poprzednich walkach i nie miał już energii. Mimo to Tanjiro próbował walczyć z Gyutaro, ale w tym momencie Gyutaro wydawał się dla niego zbyt potężny, a dodatkowo z dwoma złamanymi palcami nie mógł utrzymać ręki. miecz z nichirin odpowiednio.

Następnie interweniował Tengen Uzui. Gyutaro był zaskoczony, widząc Tengen Uzui. Pomyślał o tym, jak Sound Hashira zdołał przetrwać nawet po tym, jak odciął mu rękę i otruł go w poprzedniej walce.

Dźwięk Hashira Tengen Uzui ratuje Tanjiro przed atakami Gyutaro
Dźwięk Hashira Tengen Uzui ratuje Tanjiro przed atakami Gyutaro (Via Netflix)

Okazuje się, że Tengen w tym czasie zatrzymał swoje serce, aby cała trucizna nie przeszła całkowicie przez jego ciało. Teraz Tengen ponownie zaczął bardzo wyraźnie atakować Gyutaro i tym razem używa swojej nowej techniki dźwiękowej do odczytania okrągłych cięć Gyutaro i atakuje go jedną ręką.

Gdzie indziej, walka między Zenitsu i Dakim wybucha. Zenitsu po wyjściu z gruzów, atakuje Dakiego swoją nową techniką Thunder Breathing First, Thunder Clap i Flash God Speed. Jest Atak był nawet szybszy niż pierwsza forma Thunder Clap i Flash.

Daki nie miał pojęcia, jak Zenitsu atakuje z taką szybkością. W miarę postępu walki pomiędzy Tengen i Gyutaro, nawet Tandżirou teraz dołącza do walki, aby pomóc Tengen i razem atakują głowę Gyutaro.

Gyutaro zaraża usta Tanjiro swoim jadowitym sierpem, ale właśnie wtedy Tanjiro budzi swój Demoniczny znak po raz pierwszy w serii i atakuje Gyutaro z pełną siłą.

Gdzie indziej, Inosuke również dołączył do walki i pomógł Zenitsu pokonać Dakiego. Okazuje się, że dźgnięcie Gyutaro nie zainfekowało Zenitsu, gdyż dorastał w surowych górach, więc takie ataki jadowitego sierpa nie wyrządzają mu żadnej krzywdy..

Daki, zdając sobie sprawę, że jego głowa zostanie odcięta, prosi o pomoc Gyutaro. Ale zarówno zespół, Tanjiro, Tengen, Gyutaro i Zenitsu, przetnij Górny Księżyc Demonówgłowa jednocześnie, kończąc Gyutaro i Daki (Upper Moon 6).

Zenitsu po raz pierwszy używa swojej prędkości Thunder Strike i Flash boga
Zenitsu po raz pierwszy używa swojej szybkości Thunder Strike i Flash (przez Netflix)

Kim są 10 najpotężniejszych pogromców demonów w Demon Slayer: Kimetsu No Yaiba Anime?

Co się stało z Tanjiro po tym, jak użył swojego Demonicznego znaku?

Wiemy o tym w walce w ostatniej chwili, kiedy Tanjiro i Tengen zaatakowali Gyutaro, Gyutaro włożył swój sierp do ust Tanjiro i zaraził go trucizną.

A po tym, jak Tanjiro obudzi swój demoniczny znak i użyje swojej techniki oddychania słońcem, jest teraz na krawędzi, będąc najpierw pod wpływem trucizny. Z całą swoją energią ledwo mógł oddychać.

Tengen krzyczy na Tanjiro, że to jeszcze nie koniec. Musimy biec, ale Tanjiro nie słyszy, co mówi Dźwięk Hashira, a na koniec widzimy Gyutaro wykonującego końcowy ruch, nawet po odcięciu głowy. Używa swojej techniki sztuki demona krwi, aby wysadzić swoje ciało, tak aby wszystko w jego pobliżu zostało zainfekowane jego trucizną krwi.

To jeszcze nie koniec, Taniro!  Stand Up: Czy Tengen Uzui zdoła uratować Tanjiro przed Gyutaro?
To jeszcze nie koniec, Taniro! Stand Up: Czy Tengen Uzui zdoła uratować Tanjiro przed Gyutaro? (przez Netflix)

Ale Tengen Uzui mógł skutecznie odciągnąć Tanjiro od wybuchu i prawdopodobnie w ostatnim odcinku zobaczymy, jak nasz bohater wciąż żyje. Koniec serii Demon Slayer Entertainment District przypada na 13 lutego 2022 roku.

Powiązane posty

Go up