Wygnani z Hero's Party, odcinek 9 – data premiery

20/11/2021 18:34

Wygnani z Hero's Party, odcinek 9 – data premiery

Wygnany z Partii Bohaterów jest napisany i zilustrowany przez Yasumo. Shsetsuka ni Nar, generowana przez użytkowników platforma do publikacji książek, rozpoczęła jej serializację w październiku 2017 r. Została ona zakupiona przez Kadokawę Shoten i wydała dziewięć tomów pod marką Kadokawa Sneaker Bunko od czerwca 2018 r. Od maja 2018 r. magazyn shnen manga autorstwa Kadokawa Shoten Monthly Shnen Ace rozpoczął serializację adaptacji ze sztuką autorstwa Masahiro Ikeno.

Wygnany z premiery 9 odcinka Hero’s Party

Data premiery Banished from the Hero's Party Episode 9 to niedziela, 30 listopada 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat premiery Banished from the Hero's Party Episode 9, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data premiery uległa zmianie.

Wygnani z Hero's Party, odcinek 9 – data premiery

Wygnany z Hero's Party, odcinek 9 zostanie wyemitowany o 17:30 czasu JST. Co tydzień we wtorki.

Data pierwszej emisji „Wygnani z uczty bohaterów”.

Data premiery Banished from the Hero's Party to 6 października 2021 r.

Płci

Akcja, Przygoda, Fantazja, Romans, Kawałek życia

Gdzie mogę zobaczyć Wygnańców z Partii Bohaterów?

Wygnany z Hero's Party, Postanowiłem żyć cichym wiejskim życiem, odcinek 9 będzie dostępny do streamowania w Funimation i Bilibili w środę. W niektórych krajach zostanie to zrobione w środku dnia. W Wielkiej Brytanii na oficjalnych kanałach Wakanim (DE) i Youtube można oglądać Banished from the Hero's Party, I Decided Live a Quiet Life in the Countryside. Funimation wyemituje dubbing i napisy do tego filmu.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Banished from the Hero's Party” będzie mieć w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 6 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień we wtorek o 17:30 czasu JST.

Więcej informacji o zakazie w Dzień Bohaterów

W umyśle Reda wszystko byłoby proste, ponieważ był bohaterem w poprzednim życiu. Był zszokowany, gdy pojawiła się Rit, niesamowita kobieta z jego przeszłej egzystencji, która chciała się do niego wprowadzić. Rit to niskopoziomowy poszukiwacz przygód z miasta Zoltan. Przyjaciel Gideona, Rit, był tam od dawna. Gildia Poszukiwaczy Przygód powiedziała mu o Rudzie, a teraz wierzy, że Rudy to w rzeczywistości Gideon. Aby zobaczyć Reda, wyruszył w podróż i dowiedział się, że otworzył nową aptekę.

Zamiast odejść, Rit postanowił zostać i pomóc Redowi rozwinąć bazę klientów apteki. Długie blond włosy i niebieskie oczy definiują Rit, piękną kobietę po dwudziestce. Noszenie krótkiej biało-czerwonej sukienki z długimi pończochami to jeden z jej ulubionych stylizacji. Jest młodszą siostrą Gideona i nosi boskie błogosławieństwo Bohatera, najcenniejszy dar ludzkości. Ruti był zakochany w Gideonie od dziecka, ale ten związek zakończył się, gdy opuścił imprezę. Ma fantazję, w której zabija Władcę Demonów. Ruti posiada niesamowitą siłę, ale ukrywa przed światem swoje człowieczeństwo i emocje, które są zbyteczne dla bohatera.

Ruti jest młodą kobietą o niebieskich włosach do ramion. Jego ulubionym strojem jest niebieska szata i rycerska zbroja. Podczas gdy większość poszukiwaczy przygód rangi D spędza czas na walce z potworami, Red poświęca swój czas na zbieranie i sprzedaż ziół, aby sfinansować otwarcie swojego sklepu. „Znak Przewodnika” chroni i prowadzi bohaterów, a Red jest dobrze znanym członkiem tej grupy. Ma „znak przewodnika”, aby to udowodnić. Po otrzymaniu rady Aresa Srowy, aby opuścił sekcję bohaterów, zmienił imię z Gideon na Red, jednak jego pomoc dla grupy bohaterów została bardzo doceniona.

Powiązane posty

Go up