Seirei Gensouki: Spirit Chronicles, odcinek 2 – data premiery

07/07/2021 08:50

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 2 Data premiery to 13 lipca 2021. Spodziewamy się, że Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 2 będzie pokazywany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś. Jeśli data premiery Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 2 uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie obejrzeć drugi odcinek Seirei Gensouki: Spirit Chronicles?

Nie ma oficjalnej platformy do oglądania Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 2, ale możesz sprawdzić więcej informacji na stronie anime seireigensouki.com.

Więcej o Seirei Gensouki: Duchowe kroniki

Riv, Yuri Kitayama napisał i zilustrował japońską powieść świetlną Seirei Gensouki: Spirit Chronicles. Rozpoczęła swoją serializację online na generowanej przez użytkowników witrynie Shôsetsuka ni Nar w lutym 2014 r. Następnie została przejęta przez Hobby Japan, która od października 2015 r. opublikowała 18 tomów pod marką HJ Bunko Impressions. Adaptacja mangi tenkla do sztuki online została wykonana od października 2016 do lutego 2017 roku za pośrednictwem strony internetowej Hobby Japan's Comic Fire, ale przerwano ją z powodu złego stanu zdrowia artysty. Od lipca 2017 roku Futago Minaduki stworzył drugą mangę adaptacyjną dla tej samej strony internetowej, która została zebrana w pięć tomów Tankbon. Lekka powieść i druga manga zostały licencjonowane w Ameryce Północnej przez J-Novel Club. TMS Entertainment wyda adaptację animowanego serialu telewizyjnego 6 lipca 2021 roku.

wznawianie

Sakura, księżniczka królestwa Clow, obdarzona niesamowitą mocą zdolną do zmiany świata, zawsze była dobrze przyjmowana przez swoich przyjaciół. Sakura Kiedy tajemniczy mężczyzna próbuje opanować zdolność Sakury, jej wspomnienia zostają rozrzucone po całym świecie w postaci piór. Syaoran prosi Wymiarową Wiedźmę o pomoc w ocaleniu Sakury i spotyka dwie inne osoby, Kurogane i Fai D. Flourite. Są jeszcze dwa.

Kurogane, weteran i ninja, został wygnany ze swojej ojczyzny i chce tam wrócić. Tymczasem Fai, niebiański czarodziej, pragnie podróżować między światami, aby uniknąć swojej ojczyzny i przeszłości. Aby przekroczyć wymiary, każdy z trzech musi zrezygnować ze swojego najcenniejszego posiadania. Syaoran zgadza się zapłacić Wymiarowej Wiedźmie za ich związek, z szacunku dla Sakury. A Syaoran, Kurogane i Fai rozpoczynają swoją podróż przez wiele światów, zdeterminowani, by walczyć ze swoim nieszczęśliwym losem.

1. Ile pór roku występuje w Seirei Gensuki: Spirit Chronicles?
W sumie jest 1 sezonów Seirei Gensouki: Spirit Chronicles.

2. Jaka jest data premiery drugiego odcinka Seirei Gensouki: Spirit Chronicles?
Premiera drugiego odcinka Seirei Gensouki: Spirit Chronicles zaplanowana jest na 13 lipca 2021 roku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up