World Trigger Sezon 3 Odcinek 9 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

3 lata ago

World Trigger Sezon 3 Odcinek 9 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Daisuke Ashihara jest autorem i ilustratorem mangi World Trigger w Japonii. Od lutego 2013 r. do listopada 2018 r. był serializowany w Weekly Shnen Jump, zanim przeniósł się na Jump Square w grudniu tego samego roku. Do lutego 2021 roku Shueisha zebrał rozdziały książki w 23 tomy czołgów. Viz Media jest właścicielem praw do mangi w Ameryce Północnej i publikuje ją w języku angielskim.

World Trigger Sezon 3 Odcinek 9 Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów dla World Trigger Season 3 Episode 9, dodaj naszą witrynę do zakładek, aby łatwo zajrzeć później, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie on zaktualizowany.

World Trigger Sezon 3 Odcinek 9 Data premiery

Data premiery odcinka 9 sezonu World Trigger to sobota, 4 grudnia 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka 3 sezonu World Trigger, dodać naszą stronę do zakładek, aby móc łatwo wrócić i przeczytać opublikowany artykuł. data została zmieniona. Odcinek 9 sezonu World Trigger zostanie wyemitowany o godzinie 18:30 czasu JST. Co tydzień, w każdą sobotę.

Gdzie mogę obejrzeć sezon 3 World Trigger?

Chrunchyroll i Anime Digital Network wyemitują 9 odcinek World Trigger 3 o godzinie 1.30 czasu JST w niedzielę. Oglądaj odcinek 9 sezonu World Trigger 3 poza Japonią na oficjalnym kanale YouTube i VRV za pośrednictwem Chrunchyroll, jeśli nie jesteś w tym kraju. World Trigger Sezon 2 potrwa jeszcze jakiś czas. Jednak liczba odcinków i status odcinków dubbingu pozostają tajemnicą. Oficjalne szczegóły trzeciego sezonu World Trigger zostaną ujawnione tydzień po premierze pierwszego odcinka.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „World Trigger Season 3” będzie miało łącznie 85 odcinków i będzie emitowane od 9 października 2021 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w soboty o 18:30 czasu JST.

Więcej o World Trigger Sezon 3

„Okrętowi ekspedycyjnemu” groziło zniszczenie, gdy pewnego dnia patrol graniczny zdołał przechwycić intruzów. Tors Tachikawy pomaga Konami pokonać Gatlina, a Kazama pokonuje Ratarikova. Ostatni atak Gatlina na „statek ekspedycyjny” zostaje udaremniony przez próbę Ko. Hyuse'a, by wejść na statek Galopouli, kończy się na przeciwległym polu. Po kilku komentarzach rozpoczyna się piąta runda i kończy się zwycięstwem Tamakomy. Tamakoma jest zachwycony swoim triumfem.

Wtedy Hyuse dołącza do Tamakoma 2, a Yotaro Rindo przyznaje się do swojego zaangażowania. Przełożeni zgodzili się na plan, gdy Osami udowodnił, że jest prawdziwym kapitanem i podkreślił, jak ważna jest praca Hyuse'a. Po kilku tygodniach włączyli Chikę do „odległej misji”, niezależnie od tego, czy Tamakoma 2 jest zakwalifikowany, czy nie, a Hyuse może swobodnie dołączyć do pogranicza. Ponieważ sezon bitew rang zakończył się wcześnie, nie będzie egzaminu na awans na stopnie A i pogratulowali go Chika.

Wybrano rangę B, jednak istnieją ograniczenia i Hyuse musiał pracować, aby przejść z rangi C do rangi B w Tamakom 2. Tamakom 2 pomoże Hyuse'owi w jego pierwszej walce z Tamakomem, ponieważ jest nowym członkiem i walczył na tym samym dzień jako Tamakom 2. Tamakoma 2 śledzi zapisy gry przeciwnika i analizuje je pod kątem wskazówek dotyczących jego własnego stylu gry. Oji zdecydował, której mapy użyją jako pola bitwy po konsultacji z zespołem Ikomy w sprawie ich planu bitwy. To oficjalne: Hyuse to Tamakoma 2 po tym decydującym meczu. W ten sposób Hyuse dołączył do Tamakoma 2, a trzeci sezon anime zaczyna się od jego przygód z zespołem.

Powiązane posty

Go up