Witamy w Szkole Demonów, Sezon 2, Odcinek 1 - data premiery

14/04/2021 06:20

Na podstawie japońskiej mangi autorstwa Osamu Nishiego „Witamy w szkole demonów! Iruma-kun ”lub„ Mairimashita! Iruma-kun 'to animowany serial komediowy fantasy, który opowiada historię Irumy Suzuki, 14-letniego człowieka, który nie wie, jak odmówić, gdy ktoś grzecznie go o coś poprosi. Po tym, jak większość życia spędził będąc porzuconym i wykorzystywanym, przeżywa drastyczną zmianę w swoim życiu, gdy apatyczni rodzice sprzedają go demonowi Sullivanowi, który prowadzi go do świata demonów. Z początku przerażona Iruma szybko odkrywa, że ​​Sullivan chce go adoptować jako wnuka.

Po przyjęciu propozycji Sullivana Iruma po raz pierwszy w życiu odkrywa, czym jest miłość i dobroć. Zaczyna uczęszczać do Babyl Demon School, gdzie ukrywa fakt, że jest człowiekiem. Chociaż zamierza zachować dyskrecję, nadal dokonuje niezwykłych wyczynów i stopniowo staje się jednym z najpopularniejszych uczniów w szkole. Premiera 1 sezonu „Witamy w Szkole Demonów” odbyła się 5 października 2019 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o premierowym odcinku sezonu 2.

Witamy w dacie premiery odcinka 1 sezonu 2 Szkoły Demonów

Odcinek 1 sezonu 2 „Welcome to the School of Demons”, zatytułowany „The Secret of the Ring”, wyemitowany zostanie 17 kwietnia 2021 w NHK Educational TV. W tym sezonie będzie miało 21 odcinków. Bandai Namco Pictures wprowadziło serię, w której Makoto Moriwaki kierował zespołem produkcyjnym, a Kazuyuki Fudeyasu prowadził zespół scenarzystów. Akimitsu Honma skomponował muzykę, a Toshihiko Sano narysował postacie. Japoński zespół DA PUMP zaśpiewał piosenkę otwierającą: „Nie! Nie! Zadowolenie! „A Amatsuki zaśpiewał motyw końcowy,„ Kokoro Showtime ”.

Gdzie obejrzeć online sezon 2 Witaj w Szkole Demonów?

Odcinki sezonu 2 „Welcome to Demon School” z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi napisami będą transmitowane jednocześnie na Crunchyroll. Kanał Muse Asia YouTube będzie transmitował odcinki do Bangladeszu, Bhutanu, Kambodży, Indii, Indonezji, Laosu, Birmy, Nepalu, Filipin, Singapuru, Tajlandii i Wietnamu.

Witamy w Spoilerach odcinka 1 Szkoły Demonów w Sezonie 2

W finale pierwszego sezonu Iruma spędza kolejny wspaniały dzień w swojej szkole, spędzając czas z Clarą i Asmodeusem, czytając mangę Amélie i uczęszczając na zajęcia Naberiusa. Zdaje sobie sprawę, że przybył, aby cieszyć się życiem w Świecie Demonów. Jednak nadal myśli o propozycji Azazela Henriego, by odesłać go z powrotem do świata ludzi z wymazanymi wspomnieniami. Clara i Asmodeus włamują się do jego domu i przygotowują dwa różne dania, aby go rozweselić. Przyjaciele Irmy nieumyślnie przekonują go do pozostania w Świecie Demonów.

W premierze drugiego sezonu pierścień obżarstwa Irumy może nadal wpływać na jego osobowość. Twoje fizyczne wcielenie, Arikured, może zacząć pojawiać się regularnie. Chociaż Iruma nie jest demonem, mógłby opracować swoją wersję złego cyklu. W tym stanie Iruma może być odważniejsza, bardziej asertywna i bardziej manipulująca, ale nadal może mieć głębokie pragnienie ochrony swoich przyjaciół. Potencjalny romans między Irumą i Amelie może również wystąpić w sezonie 2.

Powiązane posty

Go up