Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 6 Data premiery

Moja odwiedza Ayame i pyta ją, co chce na obiad. Ayame jest zajęta zastanawianiem się nad czymś, a Mój zadaje jej to samo pytanie dwa razy. Sezon 3 Fruits Basket jest również znany jako Fruits Basket: The Final. Ayame nie odpowiedziała Mojemu na to, o co prosiła, i pyta ją o coś innego. Pyta Mime, czy zostawiłaby go, gdyby pozostał przeklęty na zawsze. Moja odpowiada, że ​​jest jedyną osobą, która decyduje, co ją uszczęśliwia. Mówi też Ayame, że jej Mina nigdzie się nie wybiera, ponieważ jej szczęście jest tutaj.

Odcinek nosi tytuł Ayame Most Trusted, Most Carrying. Mój ”powiedział także Ayame, że za nim szaleje i zostanie tu na zawsze. Tymczasem w księgarni Miyako jest z Hatori, która zauważa, że ​​coś czyta. Hatori pyta ją, co to jest, a ona odpowiada, że ​​to podróż. Miyako zdradza, że ​​myśli, że to będzie wspaniała podróż. Hatori komentuje, że wycieczka będzie w porządku i pyta go, czy pojedzie na wycieczkę. Hatori przez chwilę milczy i mówi, że nigdzie się nie wybiera.

Wcześniej w Fruits Basket Sezon 3 Odcinek 5

Yuki myśli o czymś, patrząc przez okno sali samorządu uczniowskiego. Machi przybywa i mówi mu, że skończył pracę i wręcza mu kilka plików. Yuki szybko zdaje sobie sprawę, że skończył i odpowiada, że ​​pracuje ciężej niż zwykle. Machi decyduje się odejść, a Yuki odciąga ją prawą ręką. Patrzą na siebie i Yuki mówi Machi, że tak, ale wychodzi, gdy słyszy, jak ktoś otwiera drzwi. Wchodzi Kimi, rozmawiając ze swoim bratem. Yuki zdaje sobie sprawę, że Kimi zrujnował tę chwilę.

Kimi pyta, czy Yuki widziała Machiego, a Yuki pozostaje oniemiała, gdy Machi chowa się w pobliżu. W końcu Yuki mówi, że nie widział Machiego. Zdaje sobie sprawę, że musi powiedzieć Machiemu bez względu na wszystko. Yuki jest zdenerwowana, że ​​przybyli członkowie rady uczniowskiej. Szepcze, że musi mu powiedzieć, że nie jest normalnym człowiekiem. Machi reaguje tak, jakby Yuki nie zamierzała o tym mówić. W międzyczasie Shigure odwiedza Akito i pyta, czy jest jakikolwiek powód, by nadal zamykała się w swoim pokoju.

Kiedy kończy przemówienie, czuje czyjąś obecność. Shigure patrzy za siebie i odkrywa, że ​​to Kureno i postanawia odejść bez rozmowy z nim. Zdaje sobie sprawę, że niedawno odkrył sekret Kureno i Akito, co go rozwścieczyło. Kiedy odchodzi, Kureno konfrontuje się z Akito i pyta, czy pozwoli Shigure odejść. Akito odpowiada, że ​​go to nie obchodzi, ponieważ Shigure jest zimnym draniem. Mówi też, że jeśli nie chce być miły, gdy cierpi, musi o tym zapomnieć.

Shigure usłyszał to i zdał sobie sprawę, że sposób myślenia Akito donikąd jej nie zaprowadzi. W szkole Momiji wchodzi do sali szkolnej i otrzymuje wiele komplementów od dziewcząt. Dziewczyny, które nie znają Momijiego, zastanawiają się, kim jest ten chłopiec, a pozostali mówią, że jest chłopcem Somy. Momiji spotyka Tohru i pyta, czy mogą iść razem, a Tohru się zgadza. Dziewczyny zauważają, że Momiji wyrósł na przystojnego mężczyznę i nie zachowuje się już jak chłopiec. Cieszą się, że nie powiedział tego dziecinnego wyrażenia, które zwykł wypowiadać.

Momiji zdaje sobie sprawę, że wszystkie oczy są skierowane na niego i że powiedział to dziecinne zdanie. Dziewczyny są rozczarowane, że nadal zachowuje się jak dziecko. Idzie z Tohru po kanapki i lody. Później Momiji odwiedza Kyo, który zdaje sobie sprawę, że Momiji dorósł. Momiji mówi Kyo, aby nie opuszczał Tohru; pyta, czy nie zaszkodzi, jeśli inny chłopak zabierze mu Tohru. To sprawia, że ​​Kyo zastanawia się i mówi, że będzie jadł curry. Następnego dnia w szkole Kyo konfrontuje się z Momijim, który ujawnia, że ​​jego klątwa została złamana i że jeśli klątwa Kyo zostanie złamana, to uszczęśliwi Tohru.

Fruits Basket 3, odcinek 6 - data premiery

Odcinek 6 sezonu 3 Fruits Basket zostanie wyemitowany we wtorek, 11 maja 2021 r. O godzinie 1:35 czasu JST. Możesz oglądać sezon 3 Fruits Basket online, Crunchyroll, AnimeLab i Funimation. Sprawdź następny odcinek sezonu 3 Fruits Basket w podglądzie poniżej.