Jak nie przywołać Lorda Demonów, Sezon 2, Odcinek 2 Data premiery

11/04/2021 06:00

Oparta na serii japońskich powieści napisanych przez Yukiya Murasaki i zilustrowanych przez Takahiro Tsurusaki, „Jak nie przywołać władcę demonów” lub „Isekai Maou a Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu” to animowany serial fantasy isekai. Opowiada historię samotnego gracza o imieniu Takuma Sakamoto, który zostaje przeniesiony do alternatywnego świata, który wygląda dokładnie tak, jak jego ulubiona gra MMORPG „Cross Reverie”. Odkrywa również, że teraz wygląda jak jego postać w grze. Będąc hikikomori przez większość swojego życia, nie wie, jak normalnie rozmawiać z innymi, zwłaszcza z kobietami. Dlatego zaczyna zachowywać się jak jego postać w „Cross Reverie”, Lord Demon Diablo.

Spotyka panterę Rem i elfkę Sherę i odkrywa, że ​​to oni wezwali go na ten świat, aby uczynić go swoim sługą. Jednak zaklęcie zwróciło się na nich i skończyło się na naszyjnikach na szyjach. Sezon 1 „How Not to Summon a Demon Lord” był pierwotnie emitowany od 5 lipca 2018 r. Do 20 września 2018 r. Sezon 2 miał premierę 9 kwietnia 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o następnym odcinku.

Data premiery odcinka 2 filmu „Jak nie wezwać władcy demonów”

Odcinek 2 sezonu 2 `` How Not to Summon a Demon Lord '' (inaczej `` How Not to Summon a Demon Lord Ω ''), zatytułowany `` Head Paladin '', zostanie wyemitowany 16 kwietnia 2021 na TBS i BS -TBS. Tezuka Productions opracowało serię we współpracy z Okuruto Noboru. Satoshi Kuwabara kierował zespołem reżyserskim, a Kazuyuki Fudeyasu prowadził zespół scenarzystów. Yuusuke Katou skomponował muzykę, a Shizue Kaneko narysował postacie. Yuu Serizawa i DJ KOO & MOTSU wykonali otwierające i zamykające utwory „EVERYONE! WSZYSCY! „I„ TY TY TY ”.

Gdzie zobaczyć w sieci 2. sezon How Not to Summon a Demon Lord?

Subskrybenci Funimation mogą oglądać na platformie angielskie dubbingowane wersje odcinków sezonu 2 „How Not to Summon a Demon Lord”. Crunchyroll będzie transmitować odcinki w ich oryginalnej japońskiej wersji z napisami w języku angielskim, włoskim, hiszpańskim i portugalskim. Widzowie ze Skandynawii będą mogli obejrzeć serial na Wakanim, natomiast w Australii i Nowej Zelandii odcinki będą dostępne na AnimeLab.

Jak nie przywołać Lorda Demonów, spoilery odcinka 2 sezonu 2

W premierze sezonu 2, testując magię lotu, Diablo wykrywa w oddali duże magiczne wyładowanie. Tam powstrzymaj paladyna o imieniu Gewalt przed zbliżeniem się do Lumachiny Weselii, arcykapłana boskich istot. Ten ostatni zaczyna wierzyć, że Diablo jest jego bogiem, zstąpił ze swojego domu, aby ją chronić. Diablo z łatwością pokonuje Gewalta i sprowadza Lumachinę z powrotem do miasta.

Pierwsze spotkanie Lumachiny z Klemem i Edelgardem nie przebiega dobrze. Jako przedstawiciele przeciwstawnych sił na świecie prawie walczyli w momencie spotkania, a Diablo musi interweniować siłą. Okazuje się, że urzędnicy kościelni postanowili zabić Lumachinę, ich duchowego przywódcę, ponieważ wypowiadał się przeciwko korupcji. Chociaż Diablo niechętnie sprzeciwia się Kościołowi, najpotężniejszemu zakonowi religijnemu na świecie, zgadza się eskortować Lumachinę do Wieży Cyrkonu, gdzie przebywa legendarny paladyn Batutta. W drugim odcinku Diablo mógł stanąć twarzą w twarz z Batuttą i dokładnie zdać sobie sprawę, jakim człowiekiem jest ten drugi. Lumachina może się dowiedzieć, że Tria wciąż żyje. Diablo mógł znaleźć wejście do swojego lochu, który znajduje się gdzieś w pobliżu Wieży Cyrkonu.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up