Villain to Kill Rozdział 59 – data premiery

27/02/2022 15:32

Villain to Kill Rozdział 59 – data premiery

Villain to Kill Rozdział 59 Data premiery ustalona na niedzielę, 12 marca 2022 w sklepach, jak podano. Surowe skany Rozdziału 59 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed opublikowaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać Villain to Kill rozdział 59?

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 59 Villain to Kill, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli czytać rozdziały Villain to Kill na następujących platformach manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Więcej informacji na temat złoczyńcy do zabicia

W każdy wtorek Fupin i Eunji aktualizują swój webtoon akcji, Villain to Kill, napisany przez Fupina i zilustrowany przez Eunjiego. Naver Series wyemitował oryginalny koreański webtoon.

Streszczenie

Złoczyńcy i wróżki mają wyjątkowe talenty, ale tylko jedna grupa jest motywowana dążeniem do dobra: wróżki. Jest potężnym medium o czułym sercu. Ale kiedy odwiedza przyjaciela w Grecji, sprawy przybierają zły obrót. Cassian znajduje się w ciele koreańskiego licealisty... który niedawno się zepsuł! Czy na dłuższą metę jego poczucie sprawiedliwości przebije jego spokój?

Kasjan Lee

Główny bohater komiksu internetowego. Cassian, pierwszorzędny wróżbita, który awansował z szeregów [S]jest świadkiem morderstwa swojego towarzysza Jeffa i ginie w walce, która się wywiązała.

Budzi się jako Gangu Gwon, zastraszany uczeń liceum, który zginął w szkolnej łazience, ale jego przeznaczeniem było stać się złoczyńcą z mocą spowodowania apokalipsy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up