Villain to Kill Rozdział 57 – data premiery

13/02/2022 20:54

Villain to Kill Rozdział 57 – data premiery

Villain to Kill Rozdział 57 Data premiery ustalona na niedzielę, 26 lutego 2022 w sklepach, jak podano. Surowe skany rozdziału 57 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed wypuszczeniem spoilerów, ale lepiej poczekaj na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Villain to Kill rozdział 57?

Fani z niecierpliwością czekają na rozdział 57 Villain to Kill, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli czytać rozdziały Villain to Kill na następujących platformach manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Przeczytaj więcej o złoczyńcy do zabicia

W każdy wtorek Fupin i Eunji aktualizują swój webtoon akcji, Villain to Kill, napisany przez Fupina i zilustrowany przez Eunjiego. Naver Series wyemitował oryginalny koreański webtoon.

Streszczenie

Złoczyńcy i wróżki mają wyjątkowe talenty, ale tylko jedna grupa jest motywowana dążeniem do dobra: wróżki. Jest potężnym medium o dobrym sercu. Ale kiedy odwiedza przyjaciela w Grecji, sprawy przybierają zły obrót. Cassian znajduje się w ciele koreańskiego licealisty... który niedawno się zepsuł! Czy na dłuższą metę jego poczucie sprawiedliwości przebije jego spokój?

Główny bohater komiksu internetowego. Cassian, pierwszorzędny wróżbita, który awansował z szeregów [S]jest świadkiem morderstwa swojego towarzysza Jeffa i ginie w walce, która się wywiązała.

Budzi się jako Gangu Gwon, zastraszany uczeń liceum, który zginął w szkolnej łazience, ale jego przeznaczeniem było stać się złoczyńcą z mocą spowodowania apokalipsy.

Powiązane posty

Go up