Villain to Kill Rozdział 58 – data premiery

20/02/2022 12:37

Villain to Kill Rozdział 58 – data premiery

Villain to Kill Rozdział 58 Data premiery wyznaczona na niedzielę, 5 marca 2022 we wskazanych sklepach. Surowe skany rozdziału 58 zostaną opublikowane w Internecie 2-3 dni przed wydaniem spoilerów, ale lepiej poczekać na ostateczne wydanie.

Gdzie czytać Villain to Kill rozdział 58?

Fani z niecierpliwością czekają na rozdział 58. Villain to Kill, naprawdę zalecamy skorzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł przeczytać rozdziały Villain to Kill na następujących platformach manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Więcej informacji na temat złoczyńcy do zabicia

W każdy wtorek Fupin i Eunji aktualizują swój webtoon akcji, Villain to Kill, napisany przez Fupina i zilustrowany przez Eunjiego. Seria Naver wydała oryginalny webtoon w języku koreańskim.

Złoczyńcy i wróżki mają wyjątkowe talenty, ale tylko jedna grupa jest zmotywowana do poszukiwania dobra: wróżki. Jest potężnym medium o dobrym sercu. Ale kiedy odwiedza przyjaciela w Grecji, sprawy przybierają zły obrót. Cassian znajduje się w ciele koreańskiego ucznia liceum... który ostatnio się zepsuł! Czy na dłuższą metę jego poczucie sprawiedliwości zatriumfuje nad jego chłodem?

Kasjan Lee

Główny bohater komiksu internetowego. Cassian, psychika pierwszej klasy i gorący strzelec z szeregów [S]jest świadkiem morderstwa swojego towarzysza Jeffa i ginie w walce, która się wywiązała.

Budzi się jako Gangu Gwon, zastraszany uczeń liceum, który został zabity w szkolnej łazience, ale stał się złoczyńcą z mocą spowodowania apokalipsy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up