Villain to Kill Rozdział 52 – data premiery

15/01/2022 13:00

Villain to Kill Rozdział 51 – data premiery

Villain to Kill Rozdział 52. Data premiery ustalona na niedzielę, 22 stycznia 2022 r w sklepach zgodnie z zaleceniami. Surowe skany Rozdziału 52 zostaną przeskanowane w Internecie na 2-3 dni przed wypuszczeniem spoilerów, ale lepiej poczekaj na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Villain to Kill rozdział 52?

Fani z niecierpliwością czekali na rozdział 52. Villain to Kill, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, aby mogli przeczytać rozdziały Villain to Kill z następujących platform manga, aby wesprzeć twórców: Webtoon.com

Przeczytaj więcej o złoczyńcy do zabicia

W każdy wtorek Fupin i Eunji aktualizują swój webtoon akcji, Villain to Kill, napisany przez Fupina i zilustrowany przez Eunjiego. Naver Series wyemitował oryginalny koreański webtoon.

Streszczenie

Złoczyńcy i wróżki mają wyjątkowe talenty, ale tylko jedna grupa jest motywowana dążeniem do dobra: wróżki. Jest potężnym medium o dobrym sercu. Ale kiedy odwiedza przyjaciela w Grecji, sprawy przybierają zły obrót. Cassian znajduje się w ciele koreańskiego ucznia liceum... który ostatnio się zepsuł! Czy na dłuższą metę jego poczucie sprawiedliwości przebije jego spokój?

Kasjan Lee

Główny bohater komiksu internetowego. Cassian, pierwszorzędny wróżbita, który awansował z szeregów [S], jest świadkiem morderstwa swojego towarzysza Jeffa i ginie w walce, która się wywiązała.

Budzi się jako Gangu Gwon, zastraszany uczeń liceum, który zginął w szkolnej łazience, ale jego przeznaczeniem było stać się złoczyńcą z mocą spowodowania apokalipsy.