Data premiery 11 odcinka Love of Kill, gdzie obejrzeć?

12/01/2022 16:52

Data premiery 11 odcinka Love of Kill, gdzie obejrzeć?

Chateau Dankworth, cicha i stoicka forteca, jest łowcą nagród. Jego celem jest Son Ryang-ha, legendarny zabójca znany z zabicia 18 czołowych urzędników w ciągu jednej nocy. Jego morderstwa pozostają szybkie, skuteczne i krwawe do dziś. Tymczasem Son Ryang-ha ujawnia swoje własne cele po zdominowaniu Chateau, gdy spotykają się po raz pierwszy: on również ściga młodą kobietę i atakuje jej serce.

Próby zwrócenia na siebie uwagi syna Ryang-hy są co najmniej niezwykłe. Daje jej prezenty w postaci jej obecnych celów, związanych i pobitych, i jest gotów zrobić wszystko, aby spędzić z nią więcej czasu. Château niechętnie akceptuje tę zbrodnię i tak zaczyna się gra w kotka i myszkę zakochaną między dwoma mordercami.

11 odcinek Love of Kill – data premiery

Data wydania 11 odcinka Love of Kill to środa, 30 marca 2022 r. Możesz również wyświetlić kalendarz dat wydania odcinka Love of Kill, dodać naszą stronę do zakładek, aby ułatwić sobie powrót, i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli się dowiesz. zmieniony.

Love of Kill, odcinek 11, czas premiery

Odcinek 11 Love of Kill będzie emitowany o 16:00 Co tydzień, w każdą środę.

Gdzie mogę obejrzeć Love of Kill?

Możesz oglądać Love of Kill online na Crunchyroll, w oryginalnej japońskiej wersji z angielskimi napisami. Radzimy fanom szukać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Koroshi Ai” będzie miało w sumie 12 odcinków i będzie emitowane od 12 stycznia 2022 r. Nowy odcinek będzie emitowany co tydzień w środy o 16:00

Więcej informacji o Koroshi Ai

Faith napisała i narysowała japoński serial komiksowy Love of Kill. Od października 2015 r. był serializowany w magazynie shjo manga Media Factory, Monthly Comic Gene, i skompilowany w jedenaście tomów tankbon. Yen Press jest właścicielem praw do mangi w Ameryce Północnej. Animowana adaptacja serialu telewizyjnego Platinum Vision ukaże się w styczniu 2022 roku.

Kadokawa ujawnił 11 grudnia 2020 r., że trwają prace nad adaptacją animowanego serialu telewizyjnego. Platinum Vision zawierało serię, wyprodukowaną przez Hideaki ba, z napisaniem Ayumu Hisao, Yko Sat piszącym postacie i Kei Yoshikawą komponującym ścieżkę dźwiękową.

Zostanie wyemitowany w Tokyo MX i innych sieciach 13 stycznia 2022 roku. Piosenka Toshikiego Masudy „Midnight Dancer” służy jako temat otwierający, a piosenka Aika Kobayashiego „Makoto Period” służy jako temat zamykający. Seria była licencjonowana przez Crunchyroll.

Zwiastun

Powiązane posty

Go up