Lookism Rozdział 375 Data wydania

15/12/2021 12:56

Lookism Rozdział 375 Data wydania

Lookism Rozdział 375 data premiery ustalona na niedzielę 17 grudnia 2021 w sklepach, jak wskazano. Surowe skany rozdziału 375 zostaną przeskanowane online 2-3 dni przed wypuszczeniem spoilerów, ale najlepiej poczekać na ostateczną wersję.

Gdzie czytać Lookism rozdział 375?

Fani z niecierpliwością wyczekiwali rozdziału 375 Lookism, naprawdę zalecamy korzystanie z oficjalnych źródeł, abyś mógł czytać rozdziały Lookism z następujących platform manga, aby wspierać twórców: Webtoon.com

Przeczytaj więcej o Lookizmie

Lookism Park Tae-webtoon, joon, to popularna manga w Korei Południowej. Od listopada 2014 jest publikowany co tydzień w Naver WEBTOON. Uczniowie szkół średnich mają możliwość przejścia między dwoma różnymi wyglądami fizycznymi: jednym z nadwagą i nieatrakcyjnym, drugim szczupłym i pięknym.

Park Hyung Suk jest wyrzutkiem w swojej szkole średniej ze względu na swoją wagę, wygląd i ogólne zachowanie. Ponieważ jest ofiarą codziennego znęcania się i nękania ze strony młodego mężczyzny, często napada werbalnie na swoją matkę i kończy z prośbą o przeniesienie do innej szkoły. Samotnie przeprowadza się do Seulu i ma nadzieję, że zacznie od nowa w innym liceum, obiecując uciec od obecnej sytuacji. Ale na kilka dni przed pójściem do szkoły przybiera wysokie, silne i niezwykle piękne ciało. Kiedy jedno ciało jest używane, drugie zasypia, ale może to obudzić śpiącego, aby przełączył się z jednego na drugie.

Spędź dzień w atrakcyjnej formie, a noc w oryginalnej formie, jak co dzień. Z biegiem czasu Daniel uświadamia sobie, jak świat krzywdzi ludzi, ponieważ są nieatrakcyjni lub wyjątkowi. Dlatego tytuł książki brzmi „Lookism”.

Dyskryminacja i wrogość są odczuwalne w jego pierwotnym ciele, gdyż widzi on także dobroć i preferencyjne traktowanie w swoim drugim ciele. Od pracy w firmie rozrywkowej po udawanie modelki na ubrania, przeżyj różnorodne wydarzenia ze swoim nowym ciałem. Nawet gdy Daniel wraca w nocy do swojego normalnego ciała, piękny sen blednie w obliczu brutalnej rzeczywistości, jaką znamy.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up