Tsukipro The Animation 2 Odcinek 6 – data premiery

29/07/2021 06:57

Data wydania Tsukipro The Animation 2 Episode 6 to 11 sierpnia 2021 roku. Spodziewamy się, że Tsukipro The Animation 2 Episode 6 będzie emitowany w różnych strefach czasowych w zależności od Twojej lokalizacji. Jeśli data emisji odcinka 6 Tsukipro The Animation 2 uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie obejrzeć 6 odcinek Tsukipro the Animation 2?

Możesz oglądać TSUKIPRO THE ANIMATION 2 odcinek 6 online na HIDIVE. Tsukipro The Animation 2 Anime Online English Subs będą emitowane co tydzień.

Więcej informacji na temat Tsukipro The Animation 2

W Tsukino branża rozrywkowa podzielona jest na cztery kategorie: SOARA, Growth, SolidS i QUELL (AKA TSUKIPRO). PRO ANI ”jest animowany przez rodzaj muzyki„ kawałek życia ”, który ilustruje jego wyjątkowość, jego muzykę i dramat otaczający jego życie. Zamierzasz otworzyć błyszczącą pozytywkę ze skarbami?

Sora lubi wyzwania, niezależnie od tego, czy mu się udaje, czy nie, i wyznacza sobie ambitne cele. Nozomu zachęca Sorę do nauki podczas egzaminu, ale woli uczyć się w ciągu ostatnich kilku minut. Jest także idolem Tsukino Talent Production oraz członkiem grupy Soara, gdzie śpiewa i gra na gitarze. Mori jest atrakcyjnym i popularnym młodym mężczyzną wysokiej rangi. Podobnie jak Sora, jego rodzice wychowali go w przemyśle muzycznym.

Mori to utalentowany muzyk, który potrafi grać na wielu instrumentach i regularnie dostaje dobre oceny. Mori lubi słuchać muzyki tradycyjnej. To właśnie w szkole poznał Sorę. Oboje lubią swoją muzykę, a nazwa jednego z ich fanów, Sweet, została zmieniona. Dora i Mori byli dobrymi przyjaciółmi, którzy lubili spędzać ze sobą czas. Po kilkukrotnym wysłuchaniu muzyki Sory Mori zaczął wierzyć, że jego fani są jego. Sora zawsze prosi Moriego o pomoc w wymyślaniu pomysłów na piosenki, kiedy je pisze.

Przyczepa

https://www.youtube.com/watch?v=Y-C0x8AUYkc

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up