D_Cide Traumerei The Animation Odcinek 3: Data premiery

19/07/2021 08:05

Data premiery D_Cide Traumerei The Animation Episode 3 to 24 lipca 2021. Jeśli data premiery D_Cide Traumerei The Animation Episode 3 uległa zmianie, powiadomimy Cię o zaktualizowanym artykule.

Gdzie oglądać D_Cide Traumerei The Animation Episode 3 online?

Możesz oglądać D_Cide Traumerei The Animation Episode 3 online na ANIPLUS. Zalecamy obejrzenie D_Cide Traumerei The Animation z oficjalnych źródeł, aby wesprzeć twórców.

Więcej informacji o animacji D_Cide Traumerei

D Cide Traumerei to kolejny multimedialny projekt stworzony przez Bushiroad, Sumzap i Drecom. Jest to gra mobilna, która ukaże się w trzecim kwartale 2021 roku, a Sanzigen planuje uruchomić program wideo w lipcu 2021 roku.

wznawianie

Anime

Ryuuhei Oda straciła brata, gdy była młoda, ale nie czuła traumy ani straty, ku rozczarowaniu swojej przyjaciółki z dzieciństwa Reny Mouri i jej najlepszego przyjaciela Erio Ibusaki. Byłem zdewastowany. Pewnego dnia dochodzi do dziwnego zdarzenia: przypadkowo przechodzimy na drugą stronę rzeczywistości i spotykamy groteskową istotę. Trish, urocza, ale tajemnicza istota, która zna drugą stronę rzeczywistości, przychodzi mu z pomocą. Później Trish daje im możliwość walki z tymi stworzeniami i zostaje rzucona jako Knocker. Musisz pokonać te istoty i odkryć kolejny mroczny sekret z pomocą doświadczonych Aruto Fushibe i Jessiki Clayborn z Knocker Ups.

Gra wideo

Rando Furukata, normalny młody człowiek, zostaje przeniesiony na inną stronę rzeczywistości i zostaje uwikłany w straszliwą, nienaturalną masakrę. On i jego przyjaciele zostają wybrani do „zapłodnienia” po spotkaniu z potworem. Rando i jego przyjaciele muszą zbadać dziwny incydent ze swoim panem i chronić wyspę przed potworem w świecie snów.

Zwiastun filmu

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up