Tsukipro Animacja 2 Odcinek 2

09/07/2021 07:39

TSUKIPRO ANIMATION 2 zaczyna się od dwóch dziwacznych facetów delektujących się ulubionymi drinkami. Reklamują kawę, którą sprzedają pod marką DYDO. Ich menedżer mówi im, że ich jednostka, Solids, pojawiła się w nowej reklamie kawy w puszkach i zapewniła im muzykę. Jeden z dziennikarzy pyta członków Solids, co oznacza kawa w puszkach. Różowowłosy chłopak komentuje, że kiedy pije kawę, gotuje się w nim natchnienie. Różowowłosy chłopak okazał się być Shiki Takamura.

Blondyn powiedział, że poczuł się odświeżony i delektował się kawą do śniadania. Blondynka to Tsubasa Okui, a trzecia powiedziała, że ​​woli różne kawy, ponieważ jest dużo kwiatów i uspokajający aromat. Trzecia to Rikka Sera, a niebieskowłosy chłopak komentuje, że kawa sprawia, że ​​czuje się zrelaksowany, a to jest Dai Murase. Dziennikarze są podekscytowani, że właśnie wydany utwór stanie się hitem. Zapowiadają kolejny letni koncert w 4 jednostkach, Tsukipro Live 2021 Summer Carnival.

Chłopcy dają Shikiemu szansę porozmawiania z reporterami i oznajmienia, że ​​nie ma potrzeby się spieszyć i że mogą poczekać i zobaczyć, co potrafią Solids. Później Shiki i Tsubasa rozmawiają o Rikce i Dai, którzy wezmą udział w spotkaniu. Shiki wyjawia, że ​​Haiduki był w dobrym nastroju i obaj zostali wezwani do kolejnej oferty. Tsubasa komentuje, że nie może się doczekać, co się stanie. Otrzymuje wiadomość tekstową i pyta Shiki o swoje równiny po tym wydarzeniu. Shiki odpowiada, że ​​Keito mówi, że przyjedzie do Tokio i będzie na niego czekał w sypialni.

Poprzednio w TSUKIPRO THE ANIMATION 2, odcinek 1

Tsubasa cieszy się, że jego siostra przyjeżdża do Tokio, a Shiki jest zaskoczony, że Tsubasa ma siostrę. Później, w centrum handlowym, facet w czarnym garniturze widzi torbę na podłodze i mówi właścicielowi torby, że ją upuścił. Pani zabiera portfel i dziękuje chłopcu za życzliwość. Chłopiec patrzy na plakat i zauważa, że ​​ta kobieta wygląda jak Tsubas i zastanawia się, czy są spokrewnieni. Oboje patrzą na siebie, zastanawiając się, co się dzieje.

Oboje idą w tym samym kierunku, a pani zastanawia się, dlaczego ten facet ją śledzi. Chłopak zastanawia się, dlaczego ta kobieta stoi przed nim i kończy w tym samym sklepie po drinki. Pani zastanawia się, czy chłopak ją szpieguje, ale nadal ją śledzi. Pani zaczyna biec i stara się zniknąć z pola widzenia, a chłopak zaczyna chodzić szybciej. Zastanawia się, czy stanie się coś strasznego, ale w końcu dociera do celu.

Jednostka Ohara

Oboje są w tej samej sypialni, a pani pyta recepcjonistkę, czy ten facet jest stąd. Recepcjonistka odpowiada, że ​​chłopak nie jest z okolicy, a pani mówi, że ten chłopak podąża za nią, gdziekolwiek się uda. Recepcjonistka konfrontuje się z chłopcem, ale przybywają Tsubasa i Shiki. Tsubasa pyta Minę, co tu robi, a ona mówi, że ten facet coś knuje. Shiki podchodzi do tego chłopca, odkąd go zna, i witają się.

Shiki mówi, że chłopiec to Keito, a Tsubasa wysoki Kaito nazywa go bratem: Mina zdaje sobie sprawę, że Keito poszedł za nią, aby sprawdzić, czy jest siostrą Tsubasy. Mina odkrywa, że ​​Keito jest bratem Shikiego i przeprasza za podejrzenia go; Keito mówi Minie, żeby się nie martwiła, ponieważ nie są braćmi bliźniakami. Shiki pyta Minę, czy jest młodszą siostrą Tsubasy i mówi, że są do siebie podobni. Tsubasa komentuje, że Mina jest piękna, próbując nakłonić Shiki do pogratulowania jej siostrze.

Pani mówi, że jest Miną Okui i że cieszy się z ich spotkania. Rikka dobrze się bawiła grając sama. Sora Ohara również przybywa i rozmawia o czymś z Morihito Ariharą, członkiem jednostki Soary. Soshi Kagurazaka zdaje sobie sprawę, że Sora może być ranny i każe mu uważać. Nozomu Nanase również dołącza do rozmowy, a Ren mówi Nozomu, aby wysiadła podczas wspinania się po drabinie. Wieczorem obaj bracia przeprowadzili doskonałą konserwację i odnaleźli się. Chłopcy lubią pić kawę w puszce przyniesioną przez Keito.

Data premiery 2 odcinka Tsukipro-The Animation 2

Ostatnia data premiery odcinka 2 Tsukipro The Animation 2 to 14 lipca 2021. TSUKIPRO THE ANIMATION 2 online na HIDIVE.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up