Tsukimichi-Moonlit Fantasy Odcinek 10 – data premiery

02/09/2021 10:06

Tsukimichi-Moonlit Fantasy Odcinek 10 – data premiery

Tsukimichi-Moonlit Fantasy Odcinek 10 Data premiery to 8 września 2021 r. Spodziewamy się, że kolejny odcinek Tsukimichi-Moonlit Fantasy będzie pokazywany w różnych strefach czasowych, w zależności od tego, gdzie jesteś. Jeśli data premiery 10 odcinka Tsukimichi-Moonlit Fantasy Fantasy uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie obejrzeć 10. odcinek Tsukimichi-Moonlit Fantasy?

Oglądaj TSUKIMICHI-Moonlit Fantasy online na Crunchyroll. Odcinek 10 anime Tsukimichi-Moonlit Fantasy będzie transmitowany online co tydzień.

Więcej informacji o Tsukimichi-Moonlit Fantasy

Mitsuaki Matsumoto zilustrował Tsukimichi: Moonlit Fantasy Kei Azumi, lekką, japońską serię literatury fantasy. Nowa witryna Shôsetsuka ni Nar zadebiutowała w 2012 r., a w 2016 r. została przeniesiona na stronę AlphaPolis. AlphaPolis ostatecznie ją kupiła i od maja 2013 r. wyprodukowała 15 tomów. Kino. opublikowane online w ośmiu tomach tankbon na stronie mangi AlphaPolis. C2C wyda adaptację animowanego serialu telewizyjnego 7 lipca 2021 roku.

Abstrakcyjny

Emma jest córką przywódcy Orków Wyżynnych. Wierzyli w możliwość poświęcenia ludzi dla Wielkiego Smoka w wiosce Emmy. Nie wiedzieli, że Najwyższy Smok śpi. W dawnych czasach horda demonów była używana jako ofiara, ale wszystko się zmienia, gdy Emma spotyka Makoto. Makoto uratował ją przed apokalipsą zombie. Tomoki był prawdziwym bohaterem życia, który był uczniem liceum. W prawdziwym świecie był prześladowany, ponieważ był przystojnym mężczyzną, a bogini tak go nazywała.

Tomoki spotkał Tomoe w lasach jeziora Misuki i walczył z Sofią i Lancerem. Jednak obaj kończą się walkami i rozłamami. Później Tomoki podszedł do Makoto Misumiego, który był chory. Oboje walczyli, a Tomoki przypadkowo się potknął. Tomoki w końcu się budzi i konfrontuje Lily. Hibiki urodził się w uprzywilejowanej i zamożnej rodzinie, co wzbudziło zainteresowanie bogini. Bogini nazwała ją bohaterką. Wybrał jej numer telefonu.

Powiązane posty

Go up