Tokyo Revengers Rozdział 256 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

25/05/2022 06:08

Tokyo Revengers Rozdział 256 Spoilery, surowe skany, data premiery, fabuła

Według źródeł na styczeń 2022 r. oryginalna japońska seria manga ma w obiegu ponad 50 milionów egzemplarzy. Liden Films zaadaptowało serial zarówno do filmu akcji na żywo, jak i serialu telewizyjnego anime. W 2020 roku ten thriller science fiction otrzymał 44. nagrodę Kodansha Manga Award w kategorii shnen. Poczekajmy i zobaczmy, co nadchodzący Rozdział 256 ma do powiedzenia swoim odbiorcom.

Niektóre najważniejsze informacje z poprzedniego rozdziału Tokyo Avengers

Wydarzenia z rozdziału 255 „Tokyo Revengers” pokazują, że minęło dużo czasu od ostatniego sporu między Takemichi i Kakuchou. Mimo że jeden z najważniejszych członków Kantou Manji, płazaczek serialu, ukrył się, czytelnicy są pewni, że ten triumf będzie motywacją dla zespołu. Pomoże wzmocnić ducha zespołu. Ponadto Mitsuya i Hakkai odnieśli zwycięstwo nad braćmi Haitani. Oznacza to, że Tokyo Manji nie może sobie pozwolić na utratę żadnego ze swoich obecnych członków zespołu, ponieważ obecnie brakuje im członków zespołu, a wszelkie cięcia byłyby szkodliwe dla ich wydajności.

Tokyo Avengers Rozdział 256 – data i godzina wydania

Według najnowszych doniesień premiera Tokyo Revengers Chapter 256 zaplanowana jest na 31 maja 2022 r. Mimo to fani nie mogą powstrzymać radości z oglądania tego arcydzieła, ponieważ poprowadzi napiętą fabułę do przodu.

Gdzie mogę przeczytać informacje o Tokyo Avengers?

Manga Tokyo Revengers pojawia się w odcinkach co tydzień w tygodniku Kodansha's Weekly Shonen Magazine. Oficjalna strona internetowa Kodansha sprzedaje książkę, a klienci, którzy chcą ją przeczytać online, mogą ją tam kupić.

Powiązane posty

Go up