Tokyo Revengers Rozdział 233 spoilery, data premiery, czytaj mangę online

3 lata ago

Tokyo Revengers Rozdział 233 spoilery, data premiery, czytaj mangę online

W Tokyo Revengers Chapter 233 Mikey pokonuje Kakoucho, torując drogę Mikey'owi przeciwko South. Kiedy South to zobaczył, postanowił skonfrontować się z Mikey'em, ignorując głowę BRAHMAN'a. Po tym, jak Kakoucho zaatakował Mikeya, a Senju ukarał Południe, walka między Trzema Bóstwami nasiliła się. Niemniej jednak South wyrzucił Senju w powietrze i szybko przejął nad nią kontrolę. Po tym, jak Mikey karze Kakoucho, sytuacja zmienia się na korzyść Mikey'a. Takemichi zdaje sobie sprawę, że Mikey i South są gotowi do zmierzenia się w najnowszym odcinku Tokyo Revengers i kwestionuje wizję, którą miał wcześniej. Aby pomścić śmierć Kakouchou, South chce zmierzyć się z Mikeyem w tym meczu.

Nazywa Mikey'a Sano Manjirou. „Mikey-kun”, jak nazywa go Takemichi, nie jest do końca pewien, czego się spodziewać. Kakoucho był oszołomiony, a Senju odzyskała spokój. Takeomi jest ciekaw, co zamierzają Senju i Mikey. Gdy musi ukarać South, Senju prosi Mikey'a, aby nie wszedł mu w drogę. Powaga, z jaką Mikey pyta o wolę śmierci Senju, jasno pokazuje, że nie będzie kolejną ofiarą. Takemichi wierzy, że atmosfera wokół niego sprawia, że ​​czuje się zabójczo.

W dwóch uderzeniach South nakazuje Mikey'owi rozpocząć z nim zakończenie requiem. Jakby nic się nie stało, Mikey połyka oba ciosy i rozbija twarz South swoim charakterystycznym kopnięciem. Mimo że kopnięcie boli, South jest szczęśliwy, bo daje mu więcej przyjemności i ma równe siły. Zdaje sobie sprawę, że szukał kogoś tak wspaniałego jak Mikey jako wyzwanie. Pomimo pochwał South za ich walkę, Mikey nadal mocno kopie w twarz. Kiedy widzą wśród nich chłopca, South ogłasza, że ​​bicie jest nie do zatrzymania. „Potrzebne są dwa tanga” to tytuł rozdziału.

Tokyo Revengers Rozdział 232 Podsumowanie

Wcześniej w Tokyo Revengers Rozdział 232: Nadszedł czas, aby Mikey i South zobaczyli, kto może walczyć bez spadających na nich tam. Różne części ciała Mikey'a zostały zranione. Takemichi wydaje się przerywać walkę, a South zastanawia się, czy jest gotów zapłacić maksymalną cenę. Mikey zdaje sobie sprawę, że Takemichi ma to samo zdanie. To obietnica Takemichi złożona Mikey'owi, że mogą zakończyć konflikt. Takemichi został skarcony przez Południe za ingerencję. Jakby South został potrącony przez pociąg, jego twarz wydaje się być okaleczona. Południe zginie, jeśli nie przestaną walczyć, ostrzega Takemichi.

Okazuje się, że Mikey jest tam, aby zniszczyć niszczyciel, gdy Takemichi jest ignorowany. Takemichi zdaje sobie sprawę, że ta bitwa może być poza jego zdolnościami do wygrania. South zapewnia Mikey'a, że ​​potrafi manipulować swoim ciałem. Podczas walki Takemichi zastanawia się, czy Mikey nie zamienił się w zabójcę, a Mikey łamie ramię Takemichi latającym kolanem, gdy Takemichi rozkłada rzeczy. To bardzo boli, a Takemichi nie rozumie, dlaczego Mikey miałby zrobić coś takiego. Dowiedziawszy się, że Mikey jest w drodze, Takemichi z szacunkiem upada na ziemię. South konfrontuje się z Mikeyem.

Pyta, jak chce umrzeć, a South jest wstrząśnięty, gdy odpowiada, widząc pulchną twarz i spuchnięte oko. Opuchnięte oko: Południe nie widzi, więc używa tylko jednego oka. TAKEMICHI MÓWI MIKEY: NIE ZABIJAJ! Dopóki wie, że Mikey go torturuje, South zachowuje swoją zarozumiałą postawę. Różni członkowie różnych gangów zdali sobie sprawę, że Mikey nie wybaczy im, jeśli spróbują się obudzić. Wygląda na to, że pozostała tylko garstka mężczyzn: Takeomi, Senju, Mikey, Takemichi i South. Mikey zaraz zada śmiertelny cios.

Tokyo Revengers rozdział 233 data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszy harmonogram wydań, nowy rozdział: Tokyo Revengers, Chapter 233, ukaże się 1 grudnia 2021 roku. Możliwe też, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, więc fani powinni miej oko na ten punkt.

Gdzie mogę przeczytać Tokyo Revengers Chapter 233?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 233 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku

Więcej informacji o Tokyo Revengers

Ken Wakui jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Tokyo Revengers. Od marca 2017 roku pojawia się seryjnie w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen. Adaptacja animowanego serialu telewizyjnego Liden Films rozpoczęła się w kwietniu 2021 r. W lipcu 2021 r. w Japonii będzie miała premierę filmowa adaptacja na żywo.

Takemichi Hanagaki był w drugiej klasie liceum, kiedy był najszczęśliwszy. Był lubiany, miał świetną sieć społecznościową, a nawet miał dziewczynę. Jednak to było dwanaście lat temu. Dziś to nic, rujnująca nicość, z której dzieci się śmieją i która musi regularnie przepraszać swojego młodego szefa. Co gorsza, szokujący artykuł o gangu Tokyo Manji, który brutalnie zamordował ich jedyną miłość i młodszego brata, dodaje obrazę do kontuzji. Takemichi zostaje przeniesiony do tego samego dnia, dwanaście lat temu, kiedy wciąż spotykał się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg zakończył jego nędzną egzystencję na zawsze.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do odtworzenia dnia, w którym zaczęła się jego spirala. Potwierdź jego pozorną śmierć bez zastanowienia, zanim zwrócisz się w przeszłość. Takemichi błaga go, by chronił swoją siostrę przed powrotem do przyszłości. Co zaskakujące, wciąż żyje. Co dziwniejsze, przyszłość się zmieniła. Wydaje się, że Takemichi potrafi odwrócić bieg czasu. Takemichi planuje cofnąć się w czasie i zmienić historię, aby ocalić swoją tragiczną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji.

Powiązane posty

Go up