Tokyo Revengers: rozdział 227 spoilerów, data premiery, przeczytaj mangę online

14/10/2021 08:38

Tokyo Revengers: rozdział 227 spoilerów, data premiery, przeczytaj mangę online

W Tokyo Revengers, rozdział 227, Kantou Manji i BRAHMAN walczą z gangiem Rokuhary. Wtedy zaczyna się walka między Trzema Bóstwami. Po tym, jak członkowie Rokuhary zabili Drakena, Avengersi z Tokio walczyli. To ujawni zaangażowanie Dynamic Duo w zarzuty dotyczące Rokuhary. Konflikt trwa w ostatnim rozdziale Tokyo Revenger, a Takeomi biegnie w kierunku komandora South Rokuhary. Kiedy Waka i Benkei przybyli, zaatakowali wszystkich na swojej drodze. Mikey jest spokojny i opanowany, pozwalając chłopcom zająć się sprawą, podczas gdy on się relaksuje.

Mikey nic nie robi, bo South nie było tam, żeby wyrównać rachunki. South ma wściekły wyraz twarzy, gdy walczy z kurczakami. Niektórzy używają broni do przebijania przeciwników, podczas gdy druga strona używa ciężkich ciosów, aby zabić przeciwnika. Ponieważ BRAHMAN i Kantou Manji nie mogą usiedzieć spokojnie, gdy Drakena nie ma w pobliżu, Wielka Bójka Trzech Bóstw rozpoczęła się już przed jej oficjalną datą. Po wymianie przeszkód stało się jasne, że uczestnicy popychali się nawzajem do granic możliwości i układali.

Według Rokuhary członkowie Kantou Manji nie otrzymują wyzwań, których szukają, co ich osłabiło. Wśród pokolenia S6 Rokuhara słyną z doskonałej wytrzymałości fizycznej i psychicznej. Gdy podczas walki oddziały Rokuhary czołgały się po ziemi, wydawało nam się, że Dynamiczny Duet się rozgrzewa. Dynamiczny duet, składający się z Benkei i Waka, zajął się pełzającymi po ziemi szumowinami. Benkei zauważył, że Takeomi nie chce ustąpić. Fakt, że Dynamic Duo pokonał 100 członków organizacji Rokuhara, zrobił wrażenie na Południu. Czytaj dalej, aby zobaczyć spoilery Tokyo Revengers Chapter 227, datę premiery i przeczytaj mangę online.

Tokyo Revengers Rozdział 226 Podgląd

Wcześniej w Tokyo Revengers, rozdział 226; Gdy największy sprostał jego imieniu, potęga Południa wzrosła. Inni, którzy zostali sprowadzeni do miazgi, głośno zastanawiają się, czy duet podeptał ich pod ciężarówką. Ze względu na swoją przytłaczającą moc członkowie Rokuhary zastanawiają się, jak przetrwali tak brutalny konflikt. Niektórzy zastanawiali się, w jaki sposób stworzeniom udało się utrzymać pokojową postawę. South musi teraz zmierzyć się z Benkei i Waka. Senju mówił również o dynamicznym duecie, a Takemichi odkrył coś nowego o Benkei i Wace.

Ujawniono, że poprzedni podział Dynamic Duo miał miejsce przed pojawieniem się pierwszej generacji Czarnego Smoka. Fakt, że Benkei i Waka byli winni tego, zaskoczył Takemichi. Senju dostarcza informacji na temat zachodniej i wschodniej części Kantu. Ragnarok, duży gang, który rządzi przestępczym światem Zachodu, ma w regionie 600 członków. Przewodzi im człowiek o imieniu Red Cliff, który kiedyś brał udział w makabrycznej bitwie i został zalany krwią. Arashi Keizou, znany również jako Czerwony Klif, był w poprzednim życiu prezydentem Ragnorok.

Oprócz tego Senju wyjaśnił pochodzenie Koudou Rengou i sposób, w jaki Ragnorock i Czerwony Klif połączyły się z pozostałymi dwunastoma Wschodnimi Kantu, tworząc go. Jeśli chodzi o przywództwo Koudou Rengou, Leopard Blanc nie miał sobie równych. W końcu okazuje się, że Biały Lampart to tak naprawdę Imaushi Wakasa, a oba gangi się zderzają. Takemichi jest pod wrażeniem, że Benkei i Waka są dobrze znanymi postaciami. Senjou mówi, że Sanoshin Ichiro odegrał kluczową rolę w ewentualnym ponownym spotkaniu Kantu. Oprócz analizy walki, Benkei i Waka rywalizują również o uwagę Mikey'a.

Tokyo Revengers rozdział 227 data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszy harmonogram wydań, nowy rozdział: Tokyo Revengers Chapter 227 data premiery będzie miała miejsce 20 października 2021 r. Możliwe też, że rozdział ukaże się wcześniej niż oczekiwano, na co fani powinni uważać na ten punkt.

Gdzie mogę przeczytać Tokyo Revengers Chapter 227?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 227 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Do tego czasu miej nas na oku.

Powiązane posty

Go up