The Dragon Prince sezon 4: premiera, obsada, fabuła i co jeszcze wiemy

19/06/2021 07:18

Od trzeciego sezonu kanadyjskiego serialu fantasy The Dragon Prince, wydanego w listopadzie 2019 r. na Netflix, fani z niecierpliwością wyczekiwali czwartego sezonu. Zespół serialu poinformował już za pośrednictwem swojego oficjalnego konta na Twitterze, że wkrótce zaprezentuje nową historię w czwartym sezonie Dragon Prince.

Zauważyli, że zespół produkcyjny ciężko i szybko pracuje, aby zapewnić fanom wyjątkową historię. W oświadczeniu napisali: „Nasz zespół ciężko pracował, odkąd cała seria została opracowana, aby zapewnić Ci kolejną fazę Dragon Prince z troską, pasją i kreatywnością”.

Powiedzieli również, że pandemia i różne inne czynniki ich powstrzymują. Właśnie dlatego pozostają w tyle, a widzowie muszą trochę dłużej poczekać, aby zobaczyć 4. sezon Dragon Prince.

„Chociaż pandemia wpłynęła na ten proces na wszystkich poziomach, w rzeczywistości produkcje na taką skalę nadal zajmują dużo czasu. Piszemy historię i historie, skupiamy zespół produkcyjny i opracowujemy nowe, ekscytujące obszary Xadii, które możesz odkrywać. Chociaż w tej chwili nie możemy podać daty 4 sezonu, chcemy, abyś wiedział, że warto będzie czekać na nowe sezony ”.

Sezon 4 Dragon Prince pokaże konflikty i zmagania między ludźmi a smokami. Przyczyną ludzi jest zniszczenie Smoczego Księcia i zniszczenie jaja jego następcy. Fabuła będzie obracać się wokół ekspansji Xadii i jej królestwa.

Mógł również skupić się na związku między elfami Słonecznego Ognia i Aaravos. Walka między magicznymi stworzeniami a ludźmi może w końcu dobiec końca.

W wywiadzie dla Inverse twórcy serialu Aaron Ehasz i Justin Richmond zasugerowali widzom, że Claudia powróci w czwartym sezonie Dragon Prince.

„Kiedy wracamy do niej w sezonie 4, jest kilka niesamowitych rzeczy, tylko kilka pierwszych odcinków, które, nawiasem mówiąc, są również zabawne i dziwaczne, i wszystkie rzeczy, które pokochaliśmy w tej postaci, ale ona staje się krytyczna siła napędowa. bardzo ważne opowiadanie historii w sezonie 4 ”- powiedział Aaron Ehasz.

Następny sezon przyniesie nowe smoki i inne postacie. Zobaczymy takich aktorów jak Jack DeSena jak Callum, Racquel Belmonte (Claudia), Erik Dellums (Aaravo), Jason Simpson (Viren), Paula Burrows (Rayla), Jesse Inocalla (Soren) i Sasha Rojen (Ezran).

Sezon 4 The Dragon Prince nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Bądź na bieżąco, aby uzyskać więcej informacji!

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up