Muteking the Dancing Hero Episode 7 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

31/10/2021 05:17

Muteking the Dancing Hero Episode 7 Spoilery, data premiery, oglądaj anime online

Muteking the Dancing Hero to komiks animowany serial science fiction z 1980 roku wyprodukowany przez Tatsunoko Productions. Był transmitowany w telewizji Fuji. 7 września 1980 do 27 września 1981. Dwunastoletnia Rin Yuki stanęła w obronie swojego ojca, gdy cały świat wyśmiał go za twierdzenie, że Ziemia wkrótce zostanie zaatakowana z kosmosu. Ale Rin nie miał pojęcia, że ​​był bezpośrednio zaangażowany, dopóki nie poznała Takoro, dziwnego młodego „zastępcy szeryfa” z innego świata, który szuka nikczemnych kosmicznych przestępców. Chociaż bracia Kurodako mają zaledwie cztery lata, zamierzają wykorzystać swoje obce technologie i naturalne zdolności zmiany kształtu, aby stać się ukrytymi władcami Ziemi. Rin, z pomocą Takoro, przekształcił się w potężnego superbohatera, Mutekinga, aby pokrzyżować jego plany. Możesz przeczytać więcej na temat daty premiery odcinka 7 Muteking the Dancing Hero, Spoilerów, Gdzie oglądać online i nie tylko.

Wyciszenie tańczącego bohatera, odcinek 7: Spoilery

Nie ma jeszcze spoilerów do odcinka 7 Muteking the Dancing Hero. Dodaj naszą witrynę do zakładek, abyś mógł wrócić później, aby przeczytać ten artykuł, gdy zostanie zaktualizowany.

Muteking the Dancing Hero Episode 7 – data premiery

Data premiery 7 odcinka Muteking the Dancing Hero to niedziela, 13 listopada 2021 r. Możesz również sprawdzić kalendarz dat wydania odcinka Muteking the Dancing Hero. Dodaj naszą stronę do zakładek, abyś mógł łatwo wrócić i przeczytać zaktualizowany artykuł, jeśli data wydania uległa zmianie. Odcinek 7 Muteking the Dancing Hero zostanie wyemitowany o 01:00 JST. Co tydzień, w każdą niedzielę.

Gdzie mogę obejrzeć Muteking the Dancing Hero?

Prawdopodobnie możesz oglądać Muteking the Dancing Hero online na Fuji TV; Oryginalna japońska wersja z angielskimi napisami. Polecamy fanom oglądać na oficjalnych platformach, aby wspierać twórców.

Ile będzie odcinków?

Ogłoszono, że anime „Muteking the Dancing Hero” będzie składać się z 12 odcinków i będzie emitowane od 2 października 2021 r. Nowy odcinek będzie publikowany co tydzień w soboty o godzinie 17:26 czasu JST.

Więcej informacji o Muteking the dancing hero

MUTEKING odbywa się w Neo San Francisco, wolnym i szczęśliwym nadmorskim mieście. Muteki, młody człowiek o wielkim sercu, podróżuje do Neo San Francisco i spotyka DJa, który twierdzi, że jest DJ-em, i zostaje wciągnięty w rolę serialu animowanego. Muteki i DJ walczą śpiewając i tańcząc, by uratować miasto przed potworami, które pojawiły się znikąd, ale nie mają pojęcia, że ​​za tymi dziwnymi wydarzeniami kryje się większe zagrożenie dla ludzkości…

Wyprodukowano również angielską wersję pierwszego odcinka, prawdopodobnie w ramach nieudanej próby wprowadzenia serialu na rynek w Stanach Zjednoczonych. Rin Yuki zostaje przemianowana na „Scooter Loon” w tej dubbingowanej wersji odcinka (który został wydany na YouTube w trzech częściach), podczas gdy jej ojciec nazywa się „Linus Loon”. Muteking the Dancing Hero, wznowienie serii ogłoszonej przez Tatsunoko w 2019 roku, ukaże się 3 października 2021 roku.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up