Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 10 Data premiery

01/09/2021 08:35

Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 10 Data premiery

Data wydania Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 10 to 7 września 2021 r. Spodziewamy się, że That Time I Got Reincarnated jako Slime Season 2 Part 2 Episode 10 będzie emitowany w różnych strefach czasowych w zależności od lokalizacji. czy tak jest. Jeśli data premiery Tensei Shitara Slime Datta Ken S2 Część 2 Odcinek 10 uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie oglądać Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 10?

Możesz oglądać That Time I Got Reincarnated jako Slime Sezon 2 Część 2 Odcinek 10 online na Crunchyroll. Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 10 Anime Online English Subs będą emitowane co tydzień.

Przeczytaj więcej o Tensei Shitara Slime Datta Ken

Time I Got Reincarnated as a Slime, znany również jako TenSura lub Slime Isekai, to japońska powieść świetlna wydana przez Fuse o płatnym mężczyźnie, który zostaje zamordowany i odradza się jako szczupły mężczyzna z unikalnymi mocami w świecie mieczy i czarów, który przynosi razem sojuszników, aby tworzyć własne potwory.

37-letnia Satoru Mikami jest zwykłym pracownikiem tokijskiej firmy. Pomimo celibatu jest zadowolony ze swojej światowej egzystencji. Podczas przypadkowego spotkania ze współpracownikiem ze świata wyłania się zabawna osoba i przywiązuje się do niego. Gdy poddaje się odniesionym urazom i powtarza serię poleceń, których nie rozumie, w jego umyśle rozbrzmiewa tajemniczy głos.

Po przebudzeniu Satoru odkrywa, że ​​reinkarnował się jako Slime w nieznanym świecie. Jednocześnie nabywa zdolność pożerania czegokolwiek i naśladowania jego wyglądu i umiejętności, w szczególności zdolności „Predator”. Konfrontuje się z nim Veldora Tempest z poziomu katastrofy „Smoczy Sztorm”. Przez następne 300 lat była przeklęta za podpalenie miasta. Satoru, poruszony jego udręką, dołączył do smoka i obiecał pomóc mu w zniszczeniu pieczęci. W zamian za boską opiekę Veldora nadaje mu imię Rimuru Tempest.

Korzystając ze swoich nowych mocy i mądrości, Rimuru zdobywa przyjaźń i lojalność potworów żyjących w Wielkim Lesie Jura, które akceptują go jako swojego przywódcę i tworzą Naród Burzy. Jako legendarni monarchowie i bohaterowie, a także lordowie diabła, Rimuru i jego poddani przyciągają uwagę zbliżających się obcych mocy, podczas gdy inni próbują ich użyć lub zniszczyć całkowicie do własnych celów.

Kilka pytań od fanów

Czy Slime Sezon 2 się skończył?

Według doniesień, po emisji drugiego odcinka sezonu 2 nie będzie już przerw. 21 września 2021 zakończy się seria That Time I Got Reincarnated as a Slime. Drugi sezon Slime Anime można zobaczyć na Netflixie. Crunchyroll to świetne źródło informacji dla fanów spoza Stanów Zjednoczonych, którzy mogą oglądać odcinki.

Czy Diablo jest lojalny wobec Rimuru?

Czci Rimuru jak boga. Będzie posłuszny rozkazom i rozkazom Rimuru co do joty.

Czy będzie trzeci sezon Tensei Shitara Slime Datta Ken?

Seria „That Time I Got Reincarnated As A Slime” będzie miała nowe odcinki 6 lipca 2021 roku. To nie jest trzeci sezon anime, ale jest blisko. Mamy tu sezon 2 w dwóch częściach, w jego drugiej części. Trzeci sezon „That Time I Got Reincarnated As A Slime” nie został jeszcze ogłoszony.

Rimuru jest silniejszy niż Milim?

Według powieści Rimuru w końcu rośnie w siłę i przewyższa Milima. Prawdziwa forma smoka jest odblokowywana przez Lorda Demonów Rimuru w Wielkim Łuku Bojowym, co pozwala mu przewyższyć Milima.

Rimuru jest silniejszy niż Veldora?

Rimuru i Veldora mają podobne zdolności, więc nic dziwnego. Teraz jest tylko Lordem Demonów. Szanse Rimuru na pokonanie Veldory są niewielkie, biorąc pod uwagę, że jest 325 razy silniejszy niż wcześniej.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up