Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 Spoilery, data premiery i oglądaj online

22/08/2021 09:36

Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 Spoilery, data premiery i oglądaj online

Tensei Shitara Suraimu Datta Ken ”lub„ The Time I Reincarnated As Slime ”to anime telewizyjne fantasy oparte na serii powieści lekkich o tej samej nazwie autorstwa Fuse i zilustrowane przez Mitz Vah. Jest teraz w Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 8. Satoru Mikami, pracownik firmy po trzydziestce, zostaje zabity nożem i odradza się w dziwnym świecie.

Po przybyciu do tego nowego świata w formie śluzu, Satoru zostaje bliskim przyjacielem Storm Dragon i zakłada własne małe królestwo. 19 marca 2019 r. ogłoszono, że drugi sezon zostanie podzielony na dwie części, przy czym pierwsza będzie emitowana od 12 stycznia 2021 r. do 30 marca 2020 r. Poznaj wszystkie szczegóły dotyczące najnowszego odcinka „The Walking Dead”. ” .

Tym razem zostałem reinkarnowany jako Slime Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 Spoilery

Odcinek z tego tygodnia kontynuuje przygotowania Rimuru do Walpurgii. Zdaje sobie również sprawę z nadchodzącego konfliktu między Claymanem a jego ludźmi. Według Benimaru i Gelda, ostateczna bitwa odbędzie się w ruinach starożytnego królestwa orków Orbic. Przy wsparciu Soei i Hakuro, Benimaru planuje wejść do twierdzy Claymana pod jego nieobecność. Dowiedziawszy się o tym, księżniczka Shuna postanawia do nich dołączyć.

Trzej Łowcy Bestii, Albis, Suphia i Phobio, proszą o pozwolenie na pokonanie Benimaru i jego ludzi na polu bitwy, tuż przed rozpoczęciem ataku przez Benimaru i jego siły. Benimaru wie, jak potężni są, dlatego pozwala im stawić czoła najpotężniejszym siłom Claymana. Strategia Benimaru sprawdza się dobrze, gdy jego armia niespodziewanie gromadzi siły Claymana i przygotowuje się do ataku. Siły Claymana zaczynają pękać pod presją.

Aby przygotować się do bitwy, Phobio odnajduje Piechura, rozgniewaną papugę, a także Łzę, łzę. Kiedy Yamza dowiaduje się, że jego żołnierze przegrywają, postanawia uciec, ale Albis przybywa w samą porę i zabija nawet ostatniego członka armii Yamzy w pobliżu ich obozu wojskowego. Albis zmierzy się z Yamzą w ósmej edycji. Tymczasem Phobio zmierzy się z Piechurem i jego sojusznikiem Geldem w pojedynku. Dlatego ludzie Claymana mogli zdecydować się na walkę do końca.

Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 Data premiery

Data wydania Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 to 24 sierpnia 2021 r. Spodziewamy się, że That Time I Got Reincarnated jako Slime Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 będzie emitowany w różnych strefach czasowych w zależności od lokalizacji. czy tak jest. Jeśli data premiery Tensei Shitara Slime Datta Ken S2 Część 2 Odcinek 8 uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie obejrzeć Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 8?

Możesz oglądać That Time I Got Reincarnated jako Slime Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 online na Crunchyroll. Tensei Shitara Slime Datta Ken Sezon 2 Część 2 Odcinek 8 Anime będzie streamowane online co tydzień.

Częste pytania

Czy Slime Sezon 2 się skończył?

Według doniesień, po emisji drugiego odcinka sezonu 2 nie będzie już przerw. 21 września 2021 kończy się That Time I Got Reincarnated as a Slime. Drugi sezon Slime Anime można zobaczyć na Netflixie. Crunchyroll to świetne źródło informacji dla fanów spoza Stanów Zjednoczonych, którzy mogą oglądać odcinki.

Czy Diablo jest lojalny wobec Rimuru?

Czci Rimuru jak boga. Będzie posłuszny rozkazom i rozkazom Rimuru co do joty.

Czy będzie trzeci sezon Tensei Shitara Slime Datta Ken?

Serial „That Time I Got Reincarnated As A Slime” będzie miał nowe odcinki 6 lipca 2021 roku. To nie trzeci sezon anime, ale jest blisko. Mamy tu sezon 2 w dwóch częściach, w jego drugiej części. Trzeci sezon „That Time I Got Reincarnated As A Slime” nie został jeszcze ogłoszony.

Rimuru jest silniejszy niż Milim?

Według powieści Rimuru w końcu rośnie w siłę i przewyższa Milima. Prawdziwa forma smoka jest odblokowywana przez Lorda Demonów Rimuru w Wielkim Łuku Bojowym, co pozwala mu przewyższyć Milima.

Rimuru jest silniejszy niż Veldora?

Rimuru i Veldora mają podobne zdolności, więc nic dziwnego. Teraz jest tylko Lordem Demonów. Szanse Rimuru na pokonanie Veldory są niewielkie, biorąc pod uwagę, że jest 325 razy silniejszy niż wcześniej.

Ile odcinków?

Od 12 stycznia 2021 r. do 22 czerwca 2021 r. wyemitowane zostaną 24 odcinki „That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2”.

Czy anime będzie emitowane na Netflixie?

Jeśli chodzi o Netflix, to nie nastąpi to przez długi czas. Po zakończeniu serii może być dostępny w serwisie Netflix jako usługa przesyłania strumieniowego.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up