Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 93 – data premiery

3 lata ago

Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 93;  Data wydania

Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 93 Data premiery w piątek 28 lutego 2021. Tego samego dnia, około godziny 12:00, rozdziały będą dostępne w formacie cyfrowym. Tłumaczenie na język angielski zajmie kilka dni.

Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 93 Manga Online

Przeczytaj Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 93 Manga Online Od Kodansha jest bardzo prawdopodobne, że surowe skany są dostępne na różnych stronach z mangą i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 93 Manga Online Oficjalne źródła wsparcia twórcy.

Czytaj więcej: Czas reinkarnacji w szlamie

Satoru Mikami, 37-letni pracownik korporacji z Tokio, jest normalnym facetem. Chociaż nie ma dziewczyny, jest prawie zadowolony ze swojej nudnej egzystencji. Jego napastnik pojawia się znikąd i uderza go w plecy, gdy cicho rozmawiają. Na skraju śmierci umysł mężczyzny nawiedza tajemniczy głos, który odczytuje mu rozkazy, których nie rozumie.

Nieświadomy swojego odrodzenia jako Slime w nieznanym świecie, Satoru budzi się, by znaleźć się w nieznanym świecie. Nowa umiejętność o nazwie „Predator” pozwala mu jeść wszystko, jednocześnie naśladując jego wygląd i umiejętności. Er znajduje Veldorę Tempest, która była więziona przez 300 lat za zniszczenie miasta. Satoru zaprzyjaźnia się z nim i obiecuje pomóc mu zniszczyć pieczęć ze współczucia. Tymczasem Veldora nazywa swoją Nawałnicę Rimuru jako znak wdzięczności za jej boską opiekę.

Rimuru zyskuje przyjaźń i lojalność potworów z Wielkiego Lasu Jura, które akceptują go jako swojego przywódcę, i razem założyli naród Tempest z ich nowymi mocami i mądrością. Ze względu na szybki wzrost władzy i wpływów Rimuru i jego poddanych, sąsiednie obce mocarstwa, w tym monarchowie i legendarni bohaterowie, a także władcy demonów, zwróciły na to uwagę, niektórzy starają się zostać jego sojusznikami, podczas gdy inni chcą go żerować. zniszcz je całkowicie dla własnych celów.

Powiązane posty

Go up