Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 88 – data premiery

07/09/2021 11:54

Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 88 – data premiery

Data premiery Tensei Shitara Slime Datta Ken Chapter 88 w piątek, 26 września 2021. Tego samego dnia, około godziny 12:00 czasu JST, rozdziały będą dostępne w formacie cyfrowym. Tłumaczenia na język angielski potrwają kilka dni, ale będą dostępne 28 września.

Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 88 Manga Online

Przeczytaj Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 88 Online Manga Od Kodansha, surowe skany są prawdopodobnie dostępne na różnych stronach z mangami i filmach na YouTube, ale zalecamy czytanie z oficjalnych źródeł Tensei Shitara Slime Datta Ken Rozdział 88 Online Manga z oficjalnych źródeł, aby wesprzeć twórców.

Czytaj dalej wpis Tym razem odrodziłem się jako śluz

Satoru Mikami, 37-letni pracownik korporacji z Tokio, jest normalnym facetem. Chociaż nie ma dziewczyny, jest prawie zadowolony ze swojej nudnej egzystencji. Jego napastnik pojawia się znikąd i uderza go w plecy, gdy cicho rozmawiają. Na skraju śmierci umysł mężczyzny nawiedza tajemniczy głos, który odczytuje mu rozkazy, których nie rozumie.

Nieświadomy swojego odrodzenia jako Slime w nieznanym świecie, Satoru budzi się, by znaleźć się w nieznanym świecie. Nowa umiejętność o nazwie „Predator” pozwala mu jeść wszystko, jednocześnie naśladując jego wygląd i umiejętności. Er znajduje Veldorę Tempest, która została uwięziona przez 300 lat za zniszczenie miasta. Satoru zaprzyjaźnia się z nim i obiecuje pomóc mu zniszczyć pieczęć ze współczucia. Tymczasem Veldora nazywa swoją Nawałnicę Rimuru jako znak wdzięczności za jej boską opiekę.

Rimuru zyskuje przyjaźń i lojalność potworów z Wielkiego Lasu Jura, które akceptują go jako swojego przywódcę, i razem założyli naród Burzy z nowymi mocami i mądrością. Szybki wzrost władzy i wpływów Rimuru i jego poddanych przyciągnął uwagę sąsiednich mocarstw obcych, w tym monarchów i legendarnych bohaterów, a także władców demonów. Niektórzy starają się zostać ich sojusznikami, podczas gdy inni chcą na nich żerować lub całkowicie ich zniszczyć dla własnych celów.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up