Studium przypadku Vanitas, odcinek 5 – data premiery

25/07/2021 04:51

Data premiery The Case Study of Vanitas Episode 5 to 31 lipca 2021 roku. Spodziewamy się, że Case Study of Vanitas Episode 5 będzie pojawiać się w różnych strefach czasowych w zależności od tego, gdzie jesteś. Jeśli data premiery The Case Study of Vanitas Episode 5 uległa zmianie, poinformujemy Cię o tym w zaktualizowanym artykule.

Gdzie zobaczyć studium przypadku z odcinka 5 Vanitas?

Jak dotąd nie ma oficjalnej platformy do oglądania studium przypadku The Vanitas Episode 5. Powiadomimy Cię natychmiast, gdy pojawi się miejsce do obejrzenia studium przypadku The Vanitas Episode 5 w zaktualizowanym artykule.

Więcej o studium przypadku Vanitas

Jun Mochizuki jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi The Vanitas Case Study. Od grudnia 2015 r. jest publikowany w magazynie manga Square Enix Monthly Gangan Joker. Vanitas to studium przypadku rozgrywające się w XIX-wiecznym Paryżu, które zagłębia się w tematy takie jak wampiry i steampunk. Yen Press publikuje mangę w Ameryce Północnej. W lipcu 2021 Bones zostanie zaadaptowany na animowany serial telewizyjny.

Vanitas, wampir, żył i był nienawidzony, ponieważ urodził się w Purpurową Noc pod pełnią niebieskiego księżyca, jak większość ludzi. Napisał „Księgę Vanitas” ze strachem i samotnością, pokręconą księgę zaklęć, która pewnego dnia zemści się na wszystkich wampirach.

Vanitas no Carte, młody człowiek, który podróżował statkiem powietrznym przez XIX-wieczny Paryż, musiał podążać za Noem tylko po to, by znaleźć książkę Vanitasa. Nagły atak wampirów, ku zaskoczeniu Noah, prowadzi go do Vanitas, wampirzego lekarza i najbardziej tajemniczego człowieka. Używając grymuaru do leczenia pacjentów, tajemniczy lekarz nosi zarówno imię, jak i niesławny tekst legendy Vanitas. Ale za jego przyjemnym wyglądem kryje się coś złowrogiego ...

Przyczepa

https://www.youtube.com/watch?v=B1tYz6B7ed8

Powiązane posty

Go up