Spoilery, przewidywania, teorie, data i godzina wydania One Piece Rozdział 1022

08/08/2021 09:36

Spoilery, prognozy, teorie, data i godzina wydania One Piece Rozdział 1022

Nowa manga One Piece ukaże się w ten weekend, po której nastąpi premiera rozdziału 1022 One Piece. W miarę jak atak na Onigashima trwa, fani oczekiwali, co będzie dalej. Spoilery do kolejnych rozdziałów zostały w pełni ujawnione. Było kilka postępów na różnych frontach. Punktem kulminacyjnym rozdziału była klęska Czarnej Mairy, co oznacza, że ​​wszyscy Tobiroppo Kaïdo zostali wyeliminowani.

Tak powinno być dalej, chyba że któryś z nich nieoczekiwanie wyzdrowieje, co ponownie rozpaliłoby ich konflikt. W obecnym łuku, który trwał długo, byłaby to trasa okrężna. Należy pamiętać, że Tobiroppos nie rozpadają się, ponieważ są słabe. To tylko dlatego, że Słomkowe Kapelusze są mocniejsze.

Surowe skany do One Piece Rozdział 1022 zostały niedawno wydane i obejmują długą walkę między Nico Robin i Black Marią. Na razie wydaje się, że Robin wyszedł zwycięsko; jednak nigdy nie należy lekceważyć Tobi Roppo. Tymczasem pozycja Luffy'ego wydaje się poprawiać po zjedzeniu wszystkich racji Caribou.

Wszystko wygląda teraz na sojusz i wygląda na to, że ponownie zobaczymy starcie między Luffy i Kaido. Pojawiły się różne teorie dotyczące zakończenia ataku. Przeanalizujmy spoilery, przewidywania i założenia dotyczące rozdziału 1022 One Piece.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1022

Możemy potrzebować o kilka więcej spoilerów niż zwykle w rozdziale 1022 One Piece. Ponieważ w przyszłym tygodniu nastąpi przerwa One Piece, spoilery zostaną wydane znacznie później niż zwykle. Tak czy inaczej, na przeciek dotyczący kolejnego odcinka będziemy musieli poczekać co najmniej tydzień. Na razie spójrzmy na niektóre prognozy dotyczące One Piece Rozdział 1022.

One Piece Rozdział 1022: Prognozy

Słomkowe walki z członkami Latającej Szóstki zdominowały poprzednie rozdziały. Walka Nico Robin z Black Marią była ostatnią, chociaż wydaje się, że żadna z nich nie dobiegła końca. Do walki głównych aktorów moglibyśmy przejść w następnym rozdziale.

Jeśli obecny wzorzec się utrzyma, następny rozdział z pewnością będzie dotyczył bitwy między Sanjim a Queen. Ostatnim razem, kiedy ich widzieliśmy, Queen przemieniła się w swoją hybrydową formę, ale Sanji go dominował.

Do tej pory żaden z nich nie doznał poważnych szkód, ale kolejny rozdział może to zmienić. Nigdy nie należy lekceważyć żadnego z All-Stars, ponieważ wszyscy mają premie przekraczające 1 miliard dolarów. Tymczasem Sanji handluje tylko 330 milionami, ale radzi sobie bardzo dobrze. Mamy nadzieję, że ta walka zostanie przeniesiona na wyższy poziom w przyszłej aktualizacji.

Jeśli chodzi o All-Stars, Jack ma również awersję do Dog Storm, co nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę jego przeszłość. Oczywiście to Jack zniszczył Zou, a Dog Storm nie zamierzał tego łatwo odpuścić.

Koniec końców nie wygląda na to, że Dog Storm wygra tę walkę. Został już uderzony przez Kaido, a strąki spadają wszędzie. Jeśli jednak otrzymasz od kogoś pomoc, sytuacja może się zmienić.

Dlatego Luffy prosi Momo, aby użyła swojej smoczej postaci, aby sprowadzić go z powrotem do Onigashimy. Luffy, jak wszyscy wiemy, ma silną wolę. Nieważne, ile razy go strącisz, zawsze się podnosi. W następnym odcinku mógł uwolnić Yamato od jego walki i zająć jego miejsce.

Teorie w jednym kawałku Rozdział 1022

Mamy dość intrygujący temat dyskusji dla założeń One Piece Chapter 1023. Momo błagała Shinobu, by zmieniła go w dorosłego w ostatnim panelu poprzedniego rozdziału. Jeśli znasz społeczność One Piece, wiesz, że pomysł Momo na dorosłość istnieje już od jakiegoś czasu. Ta prawda została teraz zweryfikowana przez najnowsze objawienie.

Ciekawie będzie zobaczyć, jak długo Momo może pozostać w tym stanie. Chce zostać szogunem Wano, czego może nie być w stanie zrobić jako dziecko. Może to być wczesna wskazówka, że ​​Momo pozostanie w swojej dorosłej formie i będzie rządzić Wano w nieskończoność.

Ponieważ większość rzeczy zmierza w tym kierunku, możemy spodziewać się więcej akcji i kilku zaciętych pojedynków, ponieważ tylko najlepsi pozostają na miejscu. Jeśli wykluczymy z nalotu dawców i osoby niebędące gwiazdami, Tobiroppo wydaje się być słabszym graczem w tym starciu. Wskazuje to, że to, co stanie się dalej, będzie warte czekania, ale ponieważ harmonogram mangów nie zawiera żadnych nieoczekiwanych zakłóceń w najbliższej przyszłości, dotarliśmy właśnie do końca tego nalotu.

Jaka jest data i godzina wydania rozdziału 1022 One Piece?

Data wydania

Na szczęście manga One Piece nie weźmie urlopu w tym tygodniu, a rozdział 1022 zostanie wydany 15 sierpnia 2021 roku.

Wspomniana data premiery została już zweryfikowana przez redakcję mangi. Rzadko też zdarza się, że początek nowego rozdziału odkłada się na ostatnią chwilę. Tak czy inaczej, jeśli nastąpi nieprzewidziane opóźnienie w premierze kolejnego odcinka, na pewno zaktualizujemy ten artykuł.

Godzina odjazdu

Rozdział 1022 mangi będzie dostępny do przeczytania o północy JST (czasu standardowego Japonii) 15 sierpnia 2021 r., podobnie jak poprzednie rozdziały. Jednak w zależności od strefy czasowej data premiery może się różnić.

Również oficjalne media udostępniają angielskie tłumaczenia nowych rozdziałów nieco później. W każdym razie, oto rzeczywista data wydania angielskiego tłumaczenia rozdziału 1022 w różnych regionach:

9:00 czasu pacyficznego
11:00 czasu centralnego
12:00 czasu polskiego
17:00 w Wielkiej Brytanii
18:00 w Europie

Gdzie możesz przeczytać mangę One Piece online?

Na Viz Media możesz przeczytać najnowsze i najstarsze rozdziały One Piece. Ponadto Manga Plus zawiera trzy najnowsze rozdziały, które możesz przeczytać za darmo. Możesz także przeczytać pierwsze trzy i ostatnie trzy rozdziały za darmo na Viz Media. Z kolei pozostałe rozdziały wymagają subskrypcji Shonen Jump.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up