Spoilery i podgląd: gra bitewna w 5 sekund, odcinek 3

21/07/2021 07:56

Pobity na śmierć chłopiec budzi się w innym świecie i odkrywa, że ​​umarł w prawdziwym świecie. Akira widział Miona i zdaje sobie sprawę, że to ona zabiła go w prawdziwym świecie. Mion wyjaśnia grę bitewną w pięć sekund i mówi chłopcom, że należą do niej i że żyją według jej zasad. Zobaczmy, jak Akira i inne wezwane istoty przetrwały w innym świecie w najnowszym odcinku Battle Game w 5 sekund. Akira walczył z Madoką i pokonał go, a przełożeni ogłosili Akira Shiroyanagi jako zwycięzcę.

Po bitwie Akira ponownie zostaje zakuty w kajdanki i zdaje sobie sprawę, że jeszcze nie przetestował swoich nowych umiejętności. Mion i Yang patrzą na Akirę i gratulują mu zwycięstwa. Mion odkrył zdolność Akiry i tak właśnie myślą inni. Yuuri odpoczywa w swoim pokoju po walce z przeciwnikiem i myśli o powrocie do domu. Ma wspomnienie dnia, w którym poszła do szkoły z dwoma przyjaciółmi. Trio rozmawiało o zmianach i zdało sobie sprawę, że są wolne. Spotykają szczeniaka i Yurri wpada w złość, gdy szczeniak na nią szczeka.

Yuuri uświadamia sobie, że nie ma szczęścia i spotkał chłopca, który chciał umrzeć. Kiedy próbowała go uratować, dowiedziała się, że był to zły prześladowca, który chciał ją uderzyć. Yuuri wraca do domu i odnajduje matkę z innym mężczyzną. Matka przedstawia ją temu mężczyźnie i pyta, czy nie jest fantastyczny. Matka Yuuriego wyjawia, że ​​spotkali się w barze, a chłopiec odpowiada, że ​​to było jak los. Yuuri uświadamia sobie, że mężczyźni, których jego matka sprowadza z barów, są tacy sami.

Poprzednio w grze bitewnej w 5 Seconds Episode 2

Chłopiec gratuluje Minako posiadania starszej córki. Minako mówi swojej córce Yuuri, że ten chłopiec ma córkę i że jest młodsza od Yuuriego. Yuuri odwraca wzrok i znajduje samotną dziewczynę. Oboje chcą, aby Yuuri opiekował się dziewczyną, podczas gdy oni cieszą się swoim czasem. Później Yuuri udaje się do agencji nieruchomości Find your New Life i widzi, jak zły prześladowca próbuje się zabić. Yuuri nie może uwierzyć, że to ten sam facet i wyciąga rękę, by go uratować.

Chłopiec chciał umrzeć, odkąd opuściła go dziewczyna, którą kochał. Myśli, że to Yuuri jest tym jedynym i mówi, że wiedział, że nadejdzie prawdziwa miłość. Yuuri trzyma się stalowego pręta, próbując uratować złego stalkera. Ale chłopak go łapie i zaczynają się zakochiwać. Chłopiec cieszy się, że w tym samym czasie umrze ze swoim kochankiem. Później Yuuri budzi się w innym świecie, w którym powitał ją Mion. Yuuri jest zniesmaczony samobójstwem tego kochanka i dziwnej kobiety z armatą.

bóg demonów

Zdaje sobie sprawę, że to wszystko było częścią spełnienia marzeń. Yuuri uświadamia sobie, że tęskni za domem, ale pokój, w którym jest zamknięta, jest wąski. Próbuje przebić się przez ścianę, ale nic się nie dzieje, ponieważ jego moce są ograniczone w pomieszczeniu. Mion obserwuje Yuuriego z pokoju telewizji przemysłowej i mówi, że Yuuri jest interesujący. Yang wyciągnął akta Yuuriego i ujawnił zdolność, która pozwala mu uciec. Yuuri odkrył swoją moc i rozbił mur, ale on się nie złamał. Yuuri zdaje sobie sprawę, że ściana pęknie, ale nie zostanie uszkodzona.

Mion jest pod wrażeniem mocy Yuuriego, podczas gdy Yuuri miał kolejną retrospekcję przed przyjściem na ten świat. W dniu, w którym Yuuri wraca do domu, myśli o zarobieniu miliona jenów i opuszcza dom. Yuuri chce rozpocząć nowe życie samotnie bez matki, ponieważ jest zmęczona dramatem matki. W kuchni Yuuri słyszy hałas i pyta, kto tam jest. Do kuchni wchodzi dziewczyna i mówi, że to Riria. Yuuri uświadamia sobie, że to córka chłopca, który spotyka się z matką.

Riria mówi, że kazali jej zostać tutaj z Yuuri. Yuuri zaczyna opiekować się Ririą. Yuuri budzi się później, gdy słyszy o meczu play-off jeden na jednego. Kazuto wdał się w bójkę z Yuuri i powiedział mu, że kocha nastoletnie dziewczyny i płaci im za zabawę. Yuuri nazywa Kazuto zboczonym starcem i bije go. Postanawia, że ​​wyrwie się i spotka Ririę. Mion gromadzi wszystkich wojowników, a Yuuri zostaje Bogiem Demonów. Mion zapowiada bitwę drużynową, która odbędzie się za dwie godziny.

Gra bitewna w 5 sekund, data premiery odcinka 3

Data premiery odcinka 3 gry bitewnej w 5 sekund to 27 lipca 2021 r. Możesz oglądać grę bitewną w 5 sekund online na Crunchyroll, VRV i ANIPLUS.