Spoilery do One Piece Rozdział 1036: Król zostaje pokonany, Luffy kontra Kaidou

25/12/2021 09:41

W poprzednim rozdziale ujawniono tożsamość króla jako księżyca. To powoduje, że jego podwładni sprzedają go, aby otrzymać w nagrodę 100 milionów brzucha. To rozwścieczyło króla i bezceremonialnie je spalił.

Później King i Zoro toczą zaciekłą walkę, podczas której pod koniec rozdziału 1035 widać, jak Zoro poważnie rani twarz i skrzydła Kinga. Czy to znak zwycięstwa Zoro nad Kingiem, tajnym członkiem ukrytego Plemienia Księżyca?

Na szczęście nowe spoilery do One Piece Rozdział 1036 zostały ujawnione jakiś czas temu. Aby poznać wynik wybuchowej walki między Zoro a Kingiem, czytaj dalej.

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1036:

Król zostaje pokonany przez Zoro

Widzimy, jak King zostaje pokonany przez Zoro, ale zanim walka w końcu dobiegnie końca, dostrzegamy przeszłość Kinga z Kaidou. Jego przyjaźń z obecnym Królem Piratów jest pocieszająca, ponieważ ten zaakceptował go w ukryciu i był przerażony eksperymentami, które na nim przeprowadzono.

Fuuga VS Roki i napady Usoppa

Yamato rozkazuje Fuudze zaatakować Rokiego z całej siły. W międzyczasie widzimy, jak Usopp próbuje wykonywać wiele zadań jednocześnie, jak zawsze bardzo dobrze.

Usopp rozpoczyna swój atak na wszystkich okolicznych wrogów, jednocześnie chroniąc swoich przyjaciół, takich jak Kinemon i Kiku. Izou oferuje mu pomoc, dając im czas na ucieczkę w bezpieczne miejsce.

Raizou i Fukurokuju

Są tak sprytni i zaradni, że aktywowali techniki i zdolności, które uniemożliwiały im poruszanie się.

Rozdział 1036: CPO pokonuje X Drake

CPO udało się pokonać X Drake'a i Numbers Zanki. Ten wynik pozostawia Apoo i Numbers Inbi bez innego wyboru, jak tylko uciec.

CPO głosi, że nowi hakerzy nowej generacji muszą najpierw pokazać swoje umiejętności. Aby to zrobić, muszą upokorzyć Yankou po ich pokonaniu. To da ci lepsze wyobrażenie o tym, jaki pomysł zaakceptuje świat.

Rozdział 1036: Luffy kontra Kaido

Luffy i Kaido rozpoczynają walkę na śmierć i życie, wykorzystując różne umiejętności między sobą. Po tym, jak Kaido uderza gumowego chłopca swoim Kanabo, Luffy odpłaca się obecnemu Królowi Piratów, uderzając go również potężnym ciosem.

Ta wymiana ciosów prowadzi duet do upadku na ziemię. Nagle oboje zaczynają się śmiać, co budzi podziw wielu ludzi. Luffy komentuje, że ta walka nagle stała się zabawna i wciągająca, na co Kaido odpowiada w zgodzie.

One Piece rozdział 1036 data premiery

Ten ostatni rozdział będzie można przeczytać 2 stycznia 2022 roku. Będziesz musiał poczekać jeszcze dwa tygodnie. Możesz go przeczytać na Viz Media i MangaPlus.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up