One Piece Rozdział 1036: Rozpoczyna się ostateczna bitwa Monkey D Luffy'ego i Kaido

25/12/2021 08:39

One Piece Rozdział 1036: Rozpoczyna się ostateczna bitwa Monkey D Luffy'ego i Kaido

Ne Piece Chapter 1036 to kolejna odsłona popularnej japońskiej mangi napisanej i zilustrowanej przez Eiichiro Odę. Został on w odcinkach w magazynie Shueisha shōnen manga Weekly Shōnen Jump od lipca 1997 roku, a jego rozdziały są zebrane w 101 tomach tankōbonów od grudnia 2021 roku.

One Piece Rozdział 1035 przedstawia bitwę, która trwa w Sali Przyjemności w lewej wieży mózgowej Skull Dome. Ujawnia również, dlaczego Sanji zaatakował królową. Podczas bitwy Sanji wyrzuca Królową z wyspy Onigashima i zostaje zwycięzcą. Ale Sanji zemdlał po wygranej bitwie.

Z drugiej strony Roronoa Zoro odcina maskę Kinga, odsłaniając jego osobliwą twarz i przebijając jego lewe skrzydło. Król zakrywał się od głowy do szyi skórzaną maską, która pozostawiała tylko dwa otwory na oczy i miała zamek błyskawiczny z przodu szyi. Zoro odkrywa, że ​​oryginalna twarz króla ma ciemną karnację. Ma wąskie czerwone oczy, wydatne ciemne brwi i srebrzystobiałe włosy. Ma również tatuaż w ciemnym kolorze, który otacza środek lewego oka.

Batalion Kaido mówi, że jeśli powiadomią Rząd Światowy o miejscu pobytu króla i kim jest, zostaną nagrodzeni. Jednak Zoro to nie obchodzi. Chce tylko pokonać Kinga, aby ocalić swoją wyspę, i wygrywa walkę.

One Piece Rozdział 1036 będzie zawierał ostateczną bitwę pomiędzy Monkey D Luffy i Kaido na Onigashima. Tymczasem Momonosuke jest przekonany, że może zapobiec kolizji Obłoku Płomienia z Stolicą Kwiatów. Nadal próbuje zapobiec upadkowi Onigashimy.

Yamato wciąż próbuje przenieść materiały wybuchowe przechowywane w arsenale Onigashimy w rozdziale 1036 mangi One Piece.

One Piece Chapter 1036 zostanie wydany 3 stycznia 2022 roku. Czytelnicy mogą czytać rozdziały mangi online za darmo w aplikacjach i witrynach internetowych Shonen Jump, Viz Media, Manga Plus. Zostań z nami, aby otrzymywać najnowsze informacje o japońskich rozdziałach mangi.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up