One Piece Rozdział 1036 Spoilery i przepowiednie

24/12/2021 10:11

One Piece Rozdział 1036 Spoilery i przepowiednie

Cześć wam, w tym poście porozmawiamy o One Piece Chapter 1036. Zamieścimy wszystkie możliwe szczegóły dotyczące rozdziału, takie jak oficjalna data premiery i spoilery. Przeczytaj artykuł na własne ryzyko, ponieważ zawiera on również szczegóły dotyczące poprzedniego rozdziału. Więc jeśli nie lubisz być rozpieszczany, możesz śmiało, w przeciwnym razie sugerujemy przeczytanie tylko sekcji z datą premiery.

Rozdział 1035: 1035

Poprzedni rozdział One Piece przedstawiał Zoro vs. Król. One Piece Rozdział 1035 również ujawnił twarz Kinga. W rozdziale 1035 One Piece ujawniono również prawdziwe imię króla, które brzmi „Arber”. A Kaido jest tym, który nadał Arberowi imię „Król”.

King ujawnił swoją twarz, jest dość uroczy z białymi włosami (czarne skrzydła, białe włosy i ciemnobrązowa skóra). Ponadto koledzy Kinga ujawnili również, że rząd nagrodzi 100 milionów jagód za wszelkie dodatkowe informacje o Kingu.

Poprzedni rozdział zakończył się tym, że Zoro zdołał odciąć Kingowi płomienie.

Jaka jest data premiery rozdziału 1036 One Piece?

Zgodnie z harmonogramem nie ma opóźnień ani przerw w dacie startu. Oznacza to, że rozdział 1036 One Piece zostanie wydany 26 grudnia 2021 r. Oto harmonogramy dla różnych stref czasowych: -

Czas pacyficzny: 7 rano
Czas centralny: 9 rano
Czas wschodni: 10 rano
Czas w Wielkiej Brytanii: 15:00
Czas europejski: 16:00
Indie Czas: 8:30
Filipiny Czas: 23:00

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1036

Jak już wspomnieliśmy powyżej, fani są bardzo podekscytowani poznaniem szczegółów rozdziału 1036 One Piece. Tak więc według naszych źródeł surowe skany One Piece Rozdział 1036 mogą zostać wydane 23 grudnia 2021 r. Więc czekamy. działania tego rozdziału. Rozdział 1036 może zawierać więcej ulepszeń Zoro.

One Piece Rozdział 1036: Prognozy

Znowu mogliśmy zobaczyć Zoro w akcji. Podobnie jak w poprzednim rozdziale, był w stanie przebić się przez płomienie króla. Teraz mogliśmy zobaczyć kilka ulepszeń na korzyść Kinga. W One Piece, rozdział 1036, Zoro może mieć kłopoty.

W One Piece 1036 mogliśmy również zobaczyć Luffy'ego kontra Kaido, co jest bardzo oczekiwane w tym rozdziale.

Gdy Sanji zdołał pokonać Królową, mogliśmy również zobaczyć, jak Sanji pomaga Zoro pokonać Króla. Jesteśmy prawie pewni, że King ma większy potencjał niż pokazano w poprzednich rozdziałach. Dlatego w rozdziale 1036 oczekuje się wielkiej akcji.

Gdzie czytać rozdział 1036 One Piece?

One Piece Rozdział 1036 jest dostępny za darmo na Viz Media i Mangaplus. Jednak zdecydowanie potępiamy używanie anime do streamowania lub czytania mangi na nieoficjalnych stronach. Co tydzień wychodzi nowy rozdział.

Zapowiedziano ekskluzywny nowy film One Piece RED Shanks

19 listopada 2021 roku ujawniono ekskluzywny film Shanksa i Mihawka zatytułowany „One Piece Red”. Film One Piece „RED” został zapowiedziany przez Eiichiro Odę, film najprawdopodobniej będzie Canonem. Wreszcie Shanks wykona swój ruch, szaleństwem jest sądzić, że ten film prawdopodobnie będzie miał więcej czasu na ekranie od Shanksa niż wszystkie +1000 rozdziałów razem wziętych.

ONE PIECE FILM RED będzie podobno kolejnym filmem z serii i będzie miał premierę 6 sierpnia 2022 roku.

O czym jest One Piece?

One Piece to japońska manga oparta na anime, napisana i zilustrowana przez Masashiego Kishimoto. One Piece to najlepiej sprzedająca się manga na świecie. Historia opowiada o Luffy'm, który marzy o tym, by pewnego dnia zostać Królem Piratów. Luffy rozpoczyna swoją podróż nad morze w wieku 17 lat. Po drodze rekrutuje niesamowitych członków do swojego zespołu, niezależnie od ich przydatności.

Luffy i jego załoga walczyli z wieloma potężnymi wrogami podczas swojej podróży i obecnie walczą u boku członków Akazayi i Kaidou, jednego z Imperatorów Morza, o przyszłość krainy Wano.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up