Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1038! !! Data wydania, Przeczytaj mangę online

11/01/2022 19:30

Spoilery do jednego kawałka Rozdział 1038!  !!  Data wydania, Przeczytaj mangę online

Metoda pijaństwa Kaidou została ujawniona w One Piece, rozdział 1038, po tym, jak spożył alkohol. Poprzedni rozdział mangi został opóźniony, ale surowe i skany zostały wydane; jednak seria będzie miała nową cotygodniową przerwę. Chociaż manga będzie brać cotygodniowe wakacje, spoilery do One Piece 1038 zostaną wydane w tym tygodniu.

Spoilery do rozdziału 1037 zostały opóźnione, ale zostały niedawno ujawnione, a my zobaczymy aktualizacje na temat Luffy vs Kaido i innych tajemnic na Onigashima. Ponieważ wszyscy desperacko chcą zostać Królem Piratów, Luffy i Kaidou muszą jeszcze wyrównać rachunki.

Kaido wierzy, że zepsute dziecko, takie jak Luffy, nigdy nie zostanie Królem Piratów. Sytuacja stała się bardziej interesująca, odkąd wygrano kolejną bitwę, a Słomiane Kapelusze wyeliminowały dwóch najlepszych podwładnych Kaïdou. W pokoju ogłoszono utratę królowej.

Podwładni Kaïdou byli zszokowani, ponieważ nie spodziewali się, że Sanji pokona jednego z głównych artystów. Byli pewni, że Queen zdoła wykonać zadanie. Ale zawiódł, ponieważ Sanji przekroczył swoje granice i wygonił królową z zamku Onigashima.

W poprzedniej aktualizacji mangi Queen została brutalnie potraktowana do tego stopnia, że ​​nigdy nie wyzdrowiała i nie mogła się równać z Sanjim. Kaidou nie dowiedział się jeszcze, że królowa została pokonana, a pozostali sojusznicy nie dowiedzą się jeszcze o walce Zoro z Kingiem.

Ze strony Zoro zaskakujące było również to, że dominował nad Kingiem. Kaïdou nigdy nie wyobrażał sobie, że Piraci Słomkowego Kapelusza i Samuraje mogą pokonać jego potężnych ludzi, ale sytuacja się odwróciła i zmusiła CP0s i Liczby do interwencji. Do walki wkroczyła również nowa wersja Numbers, polegająca na swojej zdolności do pokonania przeciwników.

Podsumowanie rozdziału 1037 w jednym kawałku

Rozdział 1037 był zatytułowany „Shuron Hakke”, co tłumaczy się jako „Smoka Ośmiu Trygramów”. Raimei Hakke z Kaidou: Eight Trigrams Thunder okazuje się być Shuronem Hakke. Część Stolicy Kwiatów zobaczymy pod koniec festiwalu.

Nie są jednak świadomi konfliktu, który rozgrywa się w Zamku Onigashima. Tymczasem Kaidou kontra Luffy wchodzi do drugiej części, gdzie Kaidou i Luffy zamieniają się ogromnymi matkami. Zoro również zmiażdżył Kinga, pozostawiając Luffy'emu pokonanie Kaidou. Kaïdou patrzy na swój pasek, wyjmuje swoją whisky i pije ją podczas walki z Luffym.

Styl Pijanego Kaidou to Shuron Hakke, którego używa do walki podczas picia. Kiedy Kaidou konfrontuje Luffy'ego, alkohol przenosi go do innej fazy. Luffy jest nieszczęśliwy, płacze i wściekły, ponieważ wie, że musi zmiażdżyć Kaidou.

Ten ostatni aktywuje Gundari: Ryuseigun i używa go przeciwko Luffy'emu. Jednak Luffy używa Gomu Gomu no Rocket Gatling przeciwko Kaidou, który odkrywa, jak bardzo było to bolesne. Tymczasem w zamku Pangea w Mary Geoise zauważyliśmy, że Gorousei zbierają się i planują schwytać Nico Robin.

Doskonale zdają sobie sprawę, że Nico Robin jest kręgosłupem Piratów Słomkowego Kapelusza. Z drugiej strony, rządowe okręty wojenne zbliżają się do Wanokuni. Z drugiej strony Gorousei otrzymują raport o dziwnej osobie we flocie. Dziwny facet poinformował ich o ogromnym i niewytłumaczalnym "Cieniu". Gorousei są zszokowani i zdają sobie sprawę, że nigdy wcześniej to się nie wydarzyło.

Zdają sobie sprawę, że jest to legenda, która nie budziła się w ciągu ostatnich stu lat. Gorousei podaje informacje o Diabelskim Owocu; Rozumieją, że zmiana nazwy Diabelskiego Owocu zapewni mu bezpieczeństwo i tajemnicę. Ogromny i tajemniczy cień zaczyna ujawniać swoją prawdziwą tożsamość.

One Piece rozdział 1038 data premiery

Data premiery rozdziału 1038 One Piece to niedziela 17 stycznia 2022. Surowy skan One Piece zostanie wydany około 2-3 dni przed faktyczną premierą, a spoilery do mangi zostaną wydane około wtorku, ale najlepiej poczekać na oficjalną premierę.

Gdzie czytać rozdział 1038 One Piece w Internecie?

Wszystkim fanom zalecamy przeczytanie One Piece i innych mang na oficjalnych platformach, ponieważ dbają o bezpieczeństwo swoich urządzeń i pomagają twórcom. One Piece Rozdział 1038 można czytać online za darmo i legalnie ze źródeł takich jak Shonen Jump, Viz Media i MangaPlus Platforms.

Więcej informacji o One Piece

Manga One Piece została stworzona przez Eiichiro Odę. Był on serializowany w tygodniku Shueisha's Weekly Shnen Jump od lipca 1997 roku i został zebrany w 98 tomach tankbonów. Fabuła obraca się wokół wyczynów Monkey D. Luffy'ego, młodego człowieka, którego ciało rozwija gumowe moce. Piraci Luffy'ego, „Piraci Słomianego Kapelusza”, przeczesują „główną linię” w poszukiwaniu One Piece i tytułu Króla Piratów.

Streszczenie

Głównym bohaterem serii jest Monkey D. Luffy, młody człowiek, który wyrusza ze wschodniego błękitnego morza, by odnaleźć tytułowy skarb i ogłosić się królem piratów. Słomiani Piraci Luffy'ego wyruszają w niebezpieczną podróż, aby znaleźć One Piece i stworzyć własną załogę. Piraci Słomianego Kapelusza wyruszają na wspólną przygodę, aby znaleźć swoją fortunę. Kupują statek i wyruszają w morze, by walczyć z piratami. Później, w miarę rozwoju serii, do podróży Luffy'ego dołączają inne postacie. Piraci Słomianego Kapelusza przejmują kontrolę nad Thousand Sunny, gdy Going Merry nie można już naprawić. Załoga korsarza żegluje po pełnym morzu w poszukiwaniu skarbów i przygód.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up