Spoilery dla Tokyo Revengers, rozdział 238! !! Data wydania, Przeczytaj mangę online

12/01/2022 19:55

Spoilery dla Tokyo Revengers, rozdział 238!  !!  Data wydania, Przeczytaj mangę online

Tokyo Revengers Chapter 238 przedstawia gang Thousand Winters, który niedawno utworzył Takemichi. Takemichi podjął tę decyzję po spotkaniu z Hiną, która pocieszyła go, mówiąc mu, że to nie jest walka, w której może walczyć sam. Hina przywołuje również wspomnienia z przeszłości Takemichi.

Takemichi zdaje sobie sprawę, że może stworzyć nową drużynę, która może przynieść pokój i Mickey. Tokyo Revengers przedstawia najnowszych członków zespołu Thousand Winters. Zaczyna się, gdy Takemichi dochodzi do siebie po odniesionych obrażeniach i spotyka Chifuyu.

Chifuyu utrudnia Takemichi, ale po przeprosinach zgadza się być częścią gangu i wymyśla to imię. Zrezygnował również z pracy, aby dołączyć do Takemichi. Chifuyu i Takemichi wędrują po Tokio, szukając ludzi, którzy dołączą do Tysiąca Zim.

Takemichi jest zaskoczony, że chłopcy chętnie do niego dołączają. Miałem nadzieję, że potrzebują trochę czasu do namysłu, ale tak się nie stało. Chłopcy zapewnili Takemichi, że nigdy nie odmówią mu pomocy, jeśli o to poprosi.

Takemichi przyznaje, że Hakkai się nie zmieni. Chifuyu przedstawia Hakkai jej nowy mundurek Tysiąca Zim. Hakkai zakłada koszulę i odkrywa, że ​​ma kocia twarz z literą T i W. Kiedy pyta, kto wpadł na ten pomysł, Takemichi uśmiecha się, a Hakkai uświadamia sobie, że to on wpadł na ten pomysł.

To najzabawniejszy strój, jaki kiedykolwiek nosił gang z Tokio. Takemichi poradził Hakkai, aby nie był nieśmiały, ponieważ miał na sobie kostium Tysiąca Zim. Hakkai nie może uwierzyć, że wymyślili tak dziwny kostium i imię.

Tokyo Revengers Rozdział 237 Podsumowanie

„Making Allies” to tytuł rozdziału 237. Hakkai zastanawia się, czy użyją go, gdy zmierzą się z gangiem Kantou Manji. Chifuyu zgadza się i mówi, że to dobrze. Takemichi informuje Chifuyu, że mogą przedyskutować niektóre tematy. Odkrywają, że są teraz zespołem trzech osób.

Hakkai powiedział, że nie byłby zadowolony z trzyosobowego oddziału, a Chifuyu przyznaje, że potrzebują więcej ludzi do walki z gangiem Kantou Manji. Takemichi zastanawia się, czy mają kogoś na myśli, i oboje próbują wymyślić facetów, na których mogą liczyć.

Takemichi zastanawia się, czy mają jakichś przyjaciół, a Hakkai mówi Takemichi, że nie jest dobrze mówić. Zdaje sobie sprawę, że ma na myśli imię i zabiera ich do sklepu Dranken i Inupi. Chifuyu zastanawia się, czy udanie się na Draken jest słuszne.

Takemichi zostaje witany przez Inupi. Trio schodzi z Inupi i informuje go, że Drunken przekazał Takemichi opiekę nad Mikey. Takemichi ujawnia, że ​​zamierza walczyć z gangiem Kantou Manji i że Tysiąc Zim ma ten sam zamiar. Pyta Inupiego, czy chce być częścią jego Tysiąca Zim. Inupi wstaje i mówi Takemichi, że nie musi pytać.

Takemichi pyta, co planuje Inupi, a Inupi wyjawia, że ​​wybrał Takemichi. Zdają sobie sprawę, że dołączył do nich Inupi, a Inupi zdaje sobie sprawę, że Coco wróciła z kimś na plecach. Kiedy Inupi pyta Coco, co się stało, odkrywa, że ​​to Takechi Hanagaki.

Takemichi zostaje przewieziony do szpitala, a Inupi postanawia wspierać Takemichi od tego dnia po tym, jak dowiaduje się, że Takemichi sam próbował uratować Mikey'a. Takemichi odkrywa, że ​​Inupi zabrał go do szpitala. Coco poinformowała również Inupiego, że Mike pokonał South i Senju.

Tokyo Revengers rozdział 238 data premiery

Manga Tokyo Revengers ostatnio zyskała na popularności, a liczba fanów szybko wzrosła od czasu wydania adaptacji anime. Według doniesień Tokyo Revengers, najnowszy harmonogram wydań, nowy rozdział: Tokyo Revengers Chapter 238 data premiery będzie miała miejsce 19 stycznia 2022 roku. Możliwe też, że rozdział zostanie wydany wcześniej niż oczekiwano, na co fani powinni uważać. w tym punkcie.

Gdzie mogę przeczytać rozdział 238 Tokyo Revengers?

Oficjalnym licencjobiorcą Tokyo Revengers Chapter 238 jest Kodanshacomics, a fani mogą kupować poszczególne tomy, odwiedzając ich oficjalne strony internetowe. Mogą również odwiedzać inne prywatne strony internetowe, aby być na bieżąco z najnowszymi rozdziałami. Będziemy nadal publikować artykuły o Tokyo Revengers. Obserwuj nas do tego czasu.

Więcej informacji na temat Tokyo Avengers

Ken Wakui jest autorem i ilustratorem japońskiej mangi Tokyo Revengers. Od marca 2017 r. jest w odcinkach w tygodniku Kodansha's Weekly Shnen. Adaptacja animowanego serialu telewizyjnego Liden Films rozpoczęła się w kwietniu 2021 r. W lipcu 2021 r. w Japonii będzie miała premierę filmowa adaptacja na żywo.

Takemichi Hanagaki był w drugiej klasie liceum, kiedy był najszczęśliwszy. Był lubiany, miał świetną sieć społecznościową, a nawet miał dziewczynę. Jednak to było dwanaście lat temu. Dzisiaj jest niczym, zrujnowaną nicością, z której dzieci się śmieją i która musi regularnie przepraszać swojego młodego szefa. Co gorsza, szokujący artykuł o gangu Tokyo Manji, który brutalnie zamordował ich jedyną miłość i młodszego brata, dodaje obrazę do kontuzji. Takemichi zostaje przewieziony tego samego dnia, dwanaście lat temu, wciąż spotykając się z Hinatą Tachibaną, zaledwie pół sekundy przed tym, jak pociąg kończy jego nędzną egzystencję na zawsze.

Takemichi spotyka młodszego brata Hinaty po tym, jak został zmuszony do odtworzenia dnia, w którym zaczęła się jego spirala. Bez zastanowienia przyznaje się do jej pozornej śmierci, po czym wraca do przeszłości. Takemichi błaga go, by chronił swoją siostrę przed powrotem do przyszłości. Co zaskakujące, wciąż żyje. Co dziwniejsze, przyszłość się zmieniła. Wydaje się, że Takemichi potrafi odwrócić bieg czasu. Takemichi planuje cofnąć się w czasie i zmienić historię, aby ocalić swoją tragiczną byłą dziewczynę przed gangiem Tokyo Manji.

Powiązane posty

Go up