Black Clover Chapter 288 data premiery i spoilery

04/04/2021 03:36

W tym poście porozmawiamy o dacie premiery Black Clover Chapter 288 i spoilerach, więc zostańcie z nami do końca. Ponadto zobaczymy nieco więcej mocy Naamah, która jest super silnym i zdominowanym demonem, który używa magii ognia i lodu.

Historia koncentruje się na Aście, aby zostać Królem Trzech Króli, dołączył do Czarnych Byków po otrzymaniu swojego Five Leaf Grimore, który daje mu moc antymagii. Ta anty-magiczna moc należy do demona o imieniu Liebe, który jest opętany przez samego Astę.

Black Clover 288 - Rozdział 288

Zanim przejdziemy do 288 rozdziału Czarnej Koniczyny, zróbmy krótkie podsumowanie poprzedniego rozdziału, aby odświeżyć nasze wspomnienia.

Rozdział 287 Szybkie podsumowanie

W rozdziale 287, który został wydany 28 marca 2021 roku. Nacht prawie stracił życie walcząc z demonem „Naamah” i wszedł w tryb Galus x Felis, ale nie był w stanie dopasować mocy demona. W chwili, gdy Nacth myśli, że może walczyć z diabłem, wydaje z siebie głośny krzyk.

Diabeł się śmieje i mówi, że to bardzo piękne, kiedy człowiek krzyczy i trzyma Nachta dokładnie w tym momencie. Nacht wykorzystywał całą swoją moc, by stawić czoła poziomowi mocy Naamah, nie mógł zrozumieć, dlaczego został powstrzymany w jednej chwili. Dopiero po kilku chwilach Nacht zdał sobie sprawę, że Naamah nie wykorzystuje swojego pełnego potencjału. Nacht zdaje sobie sprawę, że przez cały ten czas diabeł po prostu się z nim bawi.

Kiedy diabeł mówi Nachtowi, że czas go zabić, nasz bohater Asta robi wielkie wejście, odcina rękę Naamah i pyta go „Hej, co robisz z jego wice-kapitanem?”. To tyle, jeśli chodzi o poprzedni rozdział, przejdźmy do rozdziału 288 Czarnej Koniczyny.

Black Clover Chapter 288 data premiery

Data premiery Black Clover Chapter 288 została oficjalnie ogłoszona i zostanie wydana 4 kwietnia 2021 roku. Po długim oczekiwaniu siedmiu dni fani będą mogli grać w niedzielę bez przerwy.

Gdzie czytać rozdział 288?

Cóż, istnieje wiele platform zewnętrznych, na których można przeczytać Rozdział 288 Czarnej Koniczyny, ale sugerujemy wydanie kilku monet i przeczytanie go na oficjalnej stronie internetowej „VIZ”, aby uzyskać lepsze wrażenia użytkownika i bez przerw i przerw.

Rozdział 288 spoilery

Rozdział 288 Czarnej Koniczyny skupia się na walce między Astą i Naamą. Oznacza to, że następny rozdział skupi się na działaniu. Ten całkowicie zorientowany na walkę rozdział skupi się na pełnym potencjale mocy Astry.

Zanim przejdziemy do konkluzji, przypominamy, że będzie to walka dwóch zdominowanych demonów, Liebe i Naamah. Dlatego nie będzie sprawiedliwe ocenianie tak szybko, kto wygra tak szybko.

O czarnej koniczynie

Historia chłopca o imieniu „Asta”, który urodził się bez magii w świecie magii i marzy o zostaniu najsilniejszym królem czarodziejów w swoim królestwie. Tę wspaniałą mangę napisał „Yuki Tabata”. Popularność i baza fanów tej serii osiąga nowe szczyty, ponieważ przyciągnęła uwagę czytelników mangi.

Fabuła serii została stworzona w wyjątkowy sposób, który zaskoczy Cię od momentu, gdy zaczniesz ją czytać. Zwrot i napięcie fabuły pozostawione na końcu rozdziału sprawią, że oglądanie będzie bardziej ekscytujące i ekscytujące.

Jeśli będziemy mieć jakieś wiadomości, będziemy na bieżąco informować Cię o przeciekach, spoilerach lub oficjalnych obrazach dotyczących rozdziału 288.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up