Spirit Chronicles, odcinek 5: Czego się spodziewać?

30/07/2021 09:25

Seirei Gensouki ”lub„ Spirit Chronicles ”to anime telewizyjne fantasy oparte na japońskiej serii powieści o tej samej nazwie, zilustrowanej przez Riva i napisanej przez Yuri Kitayamę. Serial opowiada historię zwykłego Japończyka, Amakawy Haruto, który po śmierci w wypadku samochodowym odradza się w ciele chłopca ze slumsów Rio w alternatywnym świecie. Rio zdobywa wszystkie wspomnienia i umiejętności, które znała Haruto, i używając ich, ratuje księżniczkę, nie znając jej prawdziwej tożsamości.

Za jego uprzejmość i odwagę zaproponowano mu wstąpienie do prestiżowego królewskiego instytutu królestwa Bertram. Anime po raz pierwszy wyemitowano 6 lipca 2021 r. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Spirit Chronicles, odcinek 5 – data premiery

Odcinek 5 Spirit Chronicles, zatytułowany „The Forest of Spirits” lub „Seirei no Mori”, zostanie wyemitowany 3 sierpnia 2021 roku w Japonii w TV Tokyo, BS Fuji i AT-X. Ten fantastyczny serial telewizyjny isekai jest opracowywany przez TMS Entertainment, a reżyserem jest Osamu Yamasaki. Yamasaki, Mitsutaka Hirota, Megumu Sasano i Yoshiko Nakamura połączyli siły, aby pracować nad scenariuszem.

Postaci rysuje Kyoko Yufu, a za kompozycję muzyczną odpowiada Yasuyuki Yamazaki. Temat otwierający „Nowa historia” wykonuje japońska aktorka Marika Kouno, a „Starszy kwiat”, który jest tematem zamykającym, wykonuje Aguri Ōnishi.

Gdzie oglądać sezon 1 Spirit Chronicles online?

Spirit Chronicles jest licencjonowany przez Crunchyroll poza Azją. Osoby z abonamentem mogą przyjść tutaj, aby obejrzeć fantastyczne telewizyjne anime isekai z napisami w języku angielskim, hiszpańskim, portugalskim i włoskim. Wszystkie nowe odcinki są również dostępne na VRV.

Spoilery z 5 odcinka Spirit Chronicles

W odcinku 4, zatytułowanym „Dziewczyna zabójczyni” lub „Ansatsusha no Shōjo”, Rio zatrzymuje się w Amande, mieście handlowym w Królestwie Galarc, w drodze do regionu Strahl, aby zebrać żywność i inne niezbędne rzeczy. wycieczka. . Lady Liselotte, która rządzi regionem, jest zaintrygowana jego czarnymi włosami i spotyka go w przebraniu Lotte.

Kiedy ponownie rozpoczyna swoją niebezpieczną podróż, Rio zostaje zaatakowane przez Latifę. Jednak łatwo go przewyższa tylko dzięki swojej szybkości i zwinności. Rio dowiaduje się, że została wysłana przez księcia Hugenota i uwalnia ją z niewoli, zdejmując kołnierz uległości. Jednak Latifa jest wzruszona jego dobrocią i błaga go, aby pozwolił jej towarzyszyć mu w podróży.

Później tej nocy, podczas snu w obozie, mówi o powrocie do Tokio, a Rio uświadamia sobie, że jest także reinkarnacją. W scenie po napisach, gdy opuszcza obóz, czeka na niego gigantyczny wilk. W odcinku 5, zatytułowanym „Forest of Spirits” lub „Seirei no Mori”, wilk może okazać się kimś, kogo Rio bardzo dobrze zna. Trio będzie musiało zapuścić się w tajemniczy las i dowiedzieć się więcej o przeszłości Latify.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up