Seirei Gensouki: Spirit Chronicles, odcinek 3 – data premiery

15/07/2021 06:20

Opracowany na podstawie serii japońskich powieści świetlnych napisanych przez Yuri Kitayamę i zilustrowanych przez Riva, „Seirei Gensouki” lub „Spirit Chronicles” to telewizyjne anime isekai typu fantasy. Haruto Amakawa był zwykłym studentem w Japonii, dopóki nie zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Następnie jego świadomość zostaje przeniesiona do ciała Rio w alternatywnym świecie. Rio to chłopiec mieszkający na przedmieściach królestwa Beltram. Są tam też oryginalne wspomnienia Rio, a dwie sprzeczne osobowości w końcu znajdują sposób na współistnienie. Po uwolnieniu księżniczki z królestwa Rio ma okazję dołączyć do prestiżowego Królewskiego Instytutu Królestwa Bertram. Premiera anime miała miejsce 6 lipca 2021 roku. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o jego kolejnym odcinku.

Spirit Chronicles, odcinek 3 – data premiery

Trzeci odcinek „Spirit Chronicles” zatytułowany „Kingdom of Lies” ukaże się 20 lipca 2021 roku w Japonii. Odcinek będzie dostępny w różnych godzinach w TV Tokyo, BS Fuji i AT-X. Studio TMS Entertainment wyprodukowało serię, a Osamu Yamasaki kierował zespołem produkcyjnym. Yamasaki współpracował przy tworzeniu scenariusza z Megumu Sasano, Mitsutaką Hirotą i Yoshiko Nakamurą. Kyouko Yufu narysował postacie, a muzykę zapewnił Yasuyuki Yamazaki. Marika Kouno zaśpiewała piosenkę otwierającą „New Story”, a Aguri Oonishi zaśpiewała temat zamykający „Elder Flower”.

Gdzie oglądać sezon 1 Spirit Chronicles online?

Widzowie spoza Azji mogą oglądać odcinki z oryginalnym japońskim dźwiękiem i angielskimi, hiszpańskimi, portugalskimi i włoskimi napisami na Crunchyroll. Seria jest również dostępna w VRV.

Spirit Chronicles Epizod 3 Spoilery

Przyjęcie Rio do instytucji powoduje pewne zamieszanie, ponieważ wielu jego rówieśników nie może zaakceptować faktu, że muszą teraz postrzegać zwykłego człowieka jako równego sobie. Wśród nich najgłośniejszy jest Alphonse, młody człowiek szlachetnie urodzony. Rio uczy się liter i cyfr z Celią i szybko robi postępy w dostępie do wspomnień Haruto. Te same wspomnienia zwróciły na niego uwagę nauczycielki szermierki w liceum. Pierwszego dnia treningu Rio demonstruje niektóre rzeczy, których Haruto nauczył się podczas własnego treningu bokkena.

Po opublikowaniu wyników egzaminu okazuje się, że Rio znalazło się na szczycie listy wraz z księżniczką Christiną. Wśród synów szlachty wciąż narastają wrogość i zazdrość wobec niego. Mija pięć lat, a Rio ma już 15 lat. Podczas turnieju, w którym licealiści walczą z prawdziwymi rycerzami, Rio pokonuje Charlesa Arbora, co nagle zwiększa jego popularność. Celia, która jest starsza od Rio, rozwinęła do niego uczucia. Potajemnie obserwuje inną dziewczynę, która daje mu notatkę i ucieka. W odcinku 3, podczas szkolnej wycieczki, życie jednej z księżniczek mogło być zagrożone. Jeśli Rio ją uratuje, dzieci szlachty nadal mogą winić go za incydent, aby ukryć własne zaniedbanie.

Powiązane posty

Go up