Sonny Boy Episode 10: data premiery i spoilery

11/09/2021 07:56

Sonny Boy Episode 10: data premiery i spoilery

Podróż do tajemniczego świata rozpoczyna się od 10 odcinka Sonny Boy. Uczniowie zgubili drogę do domu, ale Nagara i Nozomi używają swoich supermocy, aby ich poprowadzić. Sonny Boy śledził losy uczniów w nieznanym świecie, w którym starają się przeżyć, aby wrócić do domu. W ostatnim odcinku Sonny Boy trio przybywa do krainy lodu, a Mizuho uświadamia sobie, że tęskni za domem. Spotykają gadające koty i pozwalają im dołączyć do załogi tak, jak kiedyś byli ludźmi.

Wojownik podchodzi do nich i pyta, dlaczego tu są, a jeśli nie są bojownikami, mogą odejść. Nagara powiedział chłopcu, że szukają drogi powrotnej do domu. Facet odpowiedział, że to jego terytorium i że walczył ze swoim bratem o dominację. Jeśli nie odejdą, wezmą udział w następnym pojedynku. Facet je zostawił, a Mizuho komentuje, że to przerażające. W Camp Sou Seiji żołnierze przygotowują się do następnej walki.

Trio przybywa do obozu Seijiego, dołącza do jego drużyny i spotyka się z Seijim, gdy chcą się z nim pogodzić. Nagara odkrywa, że ​​Sou i Seiji są braćmi bliźniakami, którzy walczą od tysięcy lat. Mizuho pyta, czy to prawda, że ​​przyczyną ich walki jest tylko kosmyk włosów. Seiji zgadza się i stwierdza, że ​​ma 110 635 włosów, podczas gdy Sou ma 110 634. Seiji dodaje, że ma dłuższe włosy niż Sou i że udowodnili to w pojedynku, ponieważ Sou myśli, że ma takie same włosy. Komentuje, że jeśli Sou zaakceptuje porażkę, skończą się tysiące lat walk.

Poprzednio w odcinku Sonny Boy 9

Jedna z dziewczyn dziękuje Nagara i Mizuho za przybycie do obozu. Dziewczyna powiedziała też, że trudno było przekonać Nozomi, ale panienko, Aki poszła gdzie indziej. Asa wysiadł i próbował dać upust swojej złości na lodowym wzgórzu. Zobaczył gadające koty i próbował z nimi rozmawiać. Jeden z kotów komentuje, że Asa jest biednym facetem, który zawsze się denerwuje, gdy mu się dokucza. Drugi kot szepcze, że Nozomi zastrzeliła Asę i że nie może zdobyć jej serca. Z drugiej strony pani Aki mówi uczniom, że jeśli chcą zmienić świat, będą potrzebować mocy tych bliźniaków.

Asa zdaje sobie sprawę, że jego misją jest przyprowadzenie jednego z bliźniaków do pani Aki. Rano w obozie Seijiego przybywa pani Aki i odkrywa, że ​​Seiji trenuje z uczniem. Facet wyrzuca z kieszeni trochę mięsa, a pani Aki je podnosi. Smakuje mięso i pyta faceta, gdzie znalazł to smaczne mięso. Chłopiec odpowiada, że ​​dał mu go Seiji. Pani Aki uderza chłopca różdżką i mówi mu, żeby nie krzyczał podczas rozmowy z nim. Tymczasem Mizuho liczy włosy Sou przed kolejną bitwą.

Nadal jest zszokowana, że ​​te bliźniaki wciąż walczą o jeden kosmyk włosów. Dziewczyny zdają sobie sprawę, że mogą przerwać tę nieistotną bitwę, usuwając włosy komu innemu. Uważają, że wszystko się uspokoi, jeśli liczba włosów będzie taka sama. Plan się nie udaje i bliźniacy walczą o ostateczną wojnę. Sou wygrywa bitwę za jednym zamachem, ale Mizuho przybywa i beszta go za próbę poświęcenia kotów, a on sam się zabija.

Data premiery odcinka 10 Sonny Boy

10. odcinek Sonny Boy zostanie wyemitowany 17 września 2021 o godzinie 12:30. Kolejne dwa odcinki kończą sezon anime. Możesz sprawdzić oficjalne szczegóły Sonny Boy i inne informacje poniżej.

Gdzie obejrzeć odcinek 10 Sonny Boya?

Możesz obejrzeć odcinek 10 Sonny Boy online w Funimation. Kolejny odcinek Sonny Boy ujawni prawdę o tajemniczej wyspie. Nie przegap ich i możesz dowiedzieć się więcej o tym anime online na oficjalnych platformach streamingowych.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up