Edens Zero Episode 21: data premiery i spoilery

31/08/2021 11:10

Edens Zero Episode 21: data premiery i spoilery

Przygoda Shikiego zaczyna się od 21 odcinka Edens Zero, w którym Homura i Shiki walczą ze złymi i zostają uwięzieni. Premiera zaplanowana jest na przyszły weekend. W ostatnim odcinku Edens Zero kapitan Connor przybywa do Edens Zero i pokazuje załodze tatuaż napisany Edenes 1. Conner komentuje, że jest to nowy statek kapitana. Drużyna przybyła na bankiet, ale została zaatakowana przez złych. Homura i Shiki walczą z tymi złymi chłopcami, ale zostali teleportowani do więzienia, ale strażnicy.

Strażnicy ujawniają, że obaj zostali uznani za przestępców i zostali skazani na 100 000 metali. Rebecca wierzyła, że ​​Shiki i Homura zostali zabici. Ale strażnicy powiedzieli im, żeby się nie bali, ponieważ ich dwójka jeszcze nie skończyła. Shiki i Homura zostali wysłani do okręgu pracy jako przestępcy. Jeśli zdołają wydobyć 100 000 metali z naturalnego minerału planety, powrócą do tego regionu. Strażnicy odeszli i kazali wszystkim żyć sprawiedliwie i czysto. Madame Kuranai zawsze będzie przyjaciółką sprawiedliwych. Pino i Happy zastanawiają się nad dzielnicą robotniczą. Rebbeca zastanawia się, kim jest Madame Kuranai i obiecuje, że uratuje Shiki i Homurę.

Tytuł odcinka to „Kamienie”. Odcinek zaczyna się, gdy Shiki i Homura spadają z czerwonego portalu. Oboje dotykają ziemi i zastanawiają się, co to za miejsce. Homura komentuje, że zostali gdzieś teleportowani. Shiki widzi coś na szyi Homury i pyta, co to jest. Homura patrzy na Shikiego i mówi mu, że ma ten sam ekran, co liczba 100 000. Obaj słyszą zbliżającą się armię potworów i zastanawiają się, co to za rzeczy. Shiki komentuje, że są owadami. Homura zaczyna ich zabijać, a liczba 100 tysięcy zaczyna spadać.

Wcześniej w 20 odcinku Edens Zero

Tajemniczy zespół przybywa i zaczyna podpalać te owady. Jeden z tych facetów zdaje sobie sprawę, że Shiki i Homura są nowi. Homura podróżował z tymi chłopakami i przyjechał do brudnego miasta. The Bold komentuje, że te potwory nazywają się Kamieniami, ale są najsłabsze. Wszyscy są myśliwymi i wydobywają metal z Kamieni. Cały minerał na planecie pochodzi z Kamieni; jeśli pokonasz Kamień, metal zostanie wysłany do Pani Kurenai. Metalowa opaska, która wisi na ich szyi, zmniejsza ich liczbę podczas kopania metali. Homura zastanawia się, dlaczego muszą wydobywać metal, a wszystko trafia do Madame Kurenai.

Shiki budzi się po utracie przytomności w chwili, gdy widzi owady. Shiki pyta, kim jest Madame Kurenai. Jeden z myśliwych ujawnia, że ​​Madame Kurenai jest najbardziej przekonującym autorytetem na świecie. Jeśli chcesz opuścić tę planetę, musisz współpracować i pracować dla Madame Kurenai, aż liczba na jej szyi spadnie do zera. Shiki komentuje, że brzmi to szorstko, a myśliwy mówi mu, że wszyscy są na tej samej łodzi. Shiki nie może uwierzyć, że muszą walczyć z tymi wszystkimi przerażającymi stworzeniami.

Drugi łowca dodaje, że niektóre stworzenia wyglądają nawet jak gigantyczne potwory Kaiju. Shiki cieszy się, że nie wszystkie są robakami i mówi Homura. Homura spogląda w niebo, myśląc o powrocie. Zdaje sobie sprawę, że sytuacja nie jest korzystna. Homura zdaje sobie sprawę, że przybył na tę planetę w poszukiwaniu swojego mentora, ale teraz musi wytępić wstawki. Benzaiten Garrot przybywa i karze Shikiego i wszystkich innych za pomocą elektrycznego bicza. Rebecca i jej zespół spotykają kobietę, która zrobiła kawał Rebbece i mówi jej, że to żart wideo. Spotykają mężczyznę, który chce im pomóc.

Data premiery odcinka 21 Edens Zero

Odcinek 21 Edens Zero ukaże się w niedzielę 5 września 2021 o godzinie 1:00 Odcinki Edens Zero trafią do innych krajów w soboty; możesz je zdobyć z wyprzedzeniem.

Gdzie obejrzeć odcinek 21 Edens Zero?

Możesz oglądać odcinek 21 Edens Zero online w serwisach Netflix, Hulu i Bilibili. Edens Zero wkrótce się kończy, a pozostały trzy odcinki. Możesz pobrać najnowszy odcinek z angielskimi napisami. Będziemy nadal aktualizować najnowsze odcinki tego anime.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up