Data premiery odcinka 3 Sonny Boy

25/07/2021 03:50

Sonny Boy Odcinek 3 – data premiery

Data premiery odcinka 3 Sonny Boy to 30 lipca 2021 r. Nie opublikowano jeszcze surowych skanów odcinka 3. Jeśli data wydania odcinka 3 Sonny Boy uległa zmianie, prześlemy ci zaktualizowany artykuł.

Gdzie obejrzeć 3 odcinek Sonny Boy online?

Oglądaj odcinek 3 Sonny Boy online na Funimation. Zalecamy przeszukanie oficjalnych platform w celu wsparcia autorów. Sonny Boy Episode 3 Anime Online będzie publikowany na Funimation co tydzień.

Więcej o Sonnym Boyu

Serial animowany Shingo Natsume, wyreżyserowany i napisany przez Sonny'ego Boya, jest obecnie emitowany w Japonii. Premiera odbędzie się 16 lipca 2021 roku.

Streszczenie

Był to typowy dzień, jak każdy inny, w którym uczniowie zajmowali się swoimi sprawami w szkole, ale kiedy zaczęły się dziwne wydarzenia, zostali odrzuceni. Uczniowie otrzymali dostęp do teleportacji, której nigdy wcześniej nie widzieli na innych światach. Życie stało się trudne dla uczniów, dopóki nie odkryli, że mają nowe magiczne zdolności na tym świecie i wykorzystali je do przetrwania. Obca rasa i inne tajemnicze stworzenia walczą o kontrolę nad nowym światem. W tym nowym świecie jedyną opcją jest przetrwanie najsilniejszych.

Nagara, Nozomi, Mizuho, ​​Asakaze, Rajdhani, Pony, Cap, Hayato i Shanghai łączą siły, by walczyć z potworami, aby ocalić ludzkość. W prawdziwym świecie uczniowie mają trudności z odnalezieniem drogi do domu. Rozpoczęła się wojna między ludzkością a obcą rasą. Studenci, którzy tworzą 36 mężczyzn i kobiet, walczą z potworami. Wtedy uczniowie zdają sobie sprawę, że są w utopii, ale niektórzy uważają, że są w piekle.

Przyczepa Sonny Boy