Solo Leveling Rozdział 181 Data wydania

23/12/2021 21:53

Solo Leveling Rozdział 181 – Data wydania

Data wydania rozdziału 181 Solo Leveling to 6 stycznia 2022 r. Dokładna data i godzina uruchomienia mogą się różnić w różnych strefach czasowych na całym świecie. To jest uczciwe przypuszczenie obecnego harmonogramu wydawania Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 181 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 181 online?

Obecną platformą do czytania Manhwy dla Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla każdego innego fana na świecie, wątki dyskusji online w Reddit są najlepszym rozwiązaniem. W tych wątkach Solo Leveling 181 jest również dostępny w języku francuskim.

Więcej o levelowaniu solo

Chugong jest autorem południowokoreańskiej powieści internetowej Solo Leveling. Od 25 lipca 2016 r. jest serializowany na platformie cyfrowej komiksu i fikcji KakaoPage, a od 4 listopada 2016 r. jest publikowany przez D&C Media pod marką Papyrus. Tylko I Level Up był licencjonowany przez Webnovel w języku angielskim.

„Drzwi” pojawiły się dziesięć lat temu i połączyły świat rzeczywisty ze światem magii i potworów. Zwykli ludzie otrzymali nadludzkie moce do walki z tymi podłymi zwierzętami i byli nazywani „łowcami”. Dwudziestoletni Sung JinWeo jest jednym z Łowców, ale ze względu na swój patoskop w porównaniu do jeszcze szczuplejszej rangi jest znany jako „Najsłabszy na świecie”. Mimo to w bramach niskiego poziomu bezlitośnie poluje na potwory, aby opłacić rachunki za leczenie swojej matki.

Jednakże, kiedy Jinwoo, który myśli, że jest jedynym ocalałym z nieudanej misji, budzi się w szpitalu trzy dni później, by odkryć unoszący się przed nim tajemniczy ekran. Ten „Dziennik zadań” wymaga od Jinwoo ukończenia go lub otrzymania odpowiedniej kary za intensywny i nierealistyczny program treningowy. Początkowo niechętny ze względu na rygorystyczne poszukiwania, Jinwoo szybko zdaje sobie sprawę, że może to uczynić go tylko jednym z najgorszych myśliwych na świecie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up