Solo Leveling Rozdział 165 Data wydania

22/08/2021 14:41

Solo Leveling Rozdział 165 Data wydania

Data wydania rozdziału 165 Solo Leveling to 1 września 2021 r. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w zależności od strefy czasowej na całym świecie. To jest uczciwe przypuszczenie aktualnego harmonogramu wydawania Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 165 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 165 online?

Obecną platformą do czytania mangi Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla wszystkich innych fanów na całym świecie, wątki online Reddit są najlepszym rozwiązaniem.

Przeczytaj więcej o levelowaniu solo

„Drzwi” pojawiły się dziesięć lat temu, łącząc świat realny ze światem magii i potworów. Zwykli ludzie zostali obdarzeni nadludzkimi zdolnościami do walki z tymi okrutnymi bestiami i zostali nazwani „Łowcami”. Sung JinWeo, dwudziestoletni myśliwy, jest znany jako „najsłabszy na świecie” ze względu na swój patoskop w porównaniu do jeszcze niższej rangi. Mimo wszystko niestrudzenie poluje na potwory, aby opłacić rachunki medyczne matki.

Jednak Jinwoo, który według niego jest jedyną osobą, która zginęła podczas nieudanej misji, budzi się w szpitalu trzy dni później, by znaleźć unoszący się przed nim tajemniczy ekran. Jinwoo musi albo wypełnić ten „dziennik misji”, albo ponieść odpowiednią karę za intensywny i nierealistyczny program szkoleniowy. Jinwoo początkowo waha się z powodu trudności misji, ale szybko odkrywa, że ​​może uczynić go tylko jednym z najgorszych myśliwych na świecie.

Powiązane posty

Go up