Data wydania dla Solo Leveling Rozdział 165

28/08/2021 10:47

Solo Leveling Rozdział 165 – data premiery

Data wydania rozdziału 165 Solo Leveling to 1 września 2021 r. Dokładna data i godzina wydania mogą się różnić w zależności od stref czasowych na całym świecie. To jest uczciwe przypuszczenie obecnego harmonogramu wydań Solo Leveling. Jeśli nastąpi zmiana w rozdziale 165 Solo Leveling, upewnimy się, że ten artykuł zostanie zaktualizowany.

Gdzie czytać mangę Solo Leveling Rozdział 165 online?

Obecną platformą do czytania Manhwy dla Solo Leveling jest magazyn Kakao Page. Ponieważ Solo nie ma oficjalnej platformy do czytania online dla każdego innego fana na świecie, wątki dyskusji online w Reddit są najlepszym rozwiązaniem. W tych wątkach Solo Leveling 165 jest również dostępny w języku francuskim.

Przeczytaj o poziomowaniu solo

„Drzwi” pojawiły się dziesięć lat temu, łącząc świat realny ze światem magii i potworów. Zwykli ludzie zostali obdarzeni nadludzkimi zdolnościami do walki z tymi okrutnymi bestiami i zostali nazwani „Łowcami”. Sung JinWeo, dwudziestoletni myśliwy, jest znany jako „najsłabszy na świecie” ze względu na swój patoskop w porównaniu do jeszcze niższej rangi. Mimo wszystko niestrudzenie poluje na potwory, aby opłacić rachunki medyczne matki.

Jednak Jinwoo, który według niego jest jedyną osobą, która zginęła podczas nieudanej misji, budzi się w szpitalu trzy dni później, by znaleźć unoszący się przed nim tajemniczy ekran. Jinwoo musi albo wypełnić ten „dziennik zadań”, albo przejść odpowiednią karę za intensywny i nierealistyczny program treningowy. Jinwoo początkowo waha się z powodu trudności misji, ale szybko odkrywa, że ​​może uczynić go tylko jednym z najgorszych myśliwych na świecie.

Powiązane posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Go up